• 02149127

محل اقامت در تور اروپا

محل اقامت در تور اروپا

 

در سفر تور اروپا جایی که شما برای اقامت انتخاب میکنید یک تجربه به حساب می آید.
مزارع، بناهای تاریخی، کلیساهای سنتی و صومعه ها امروزه برای مسافران اقامتگاهی منحصر به فرد هستند که موجب حمایت و حفظ آثار باستانی می شوند. در اروپا هتل های لوکس و خوب وجود دارند. اگر شما به دنبال هتل های چند ستاره باشید قطعا تعداد زیادی از هتل ها و استراحتگاه ها را پیدا خواهید کرد که تمام سعی خود برای لذت بردن به شما فراهم می کنند. تخت خواب ها، صبحانه ها و وعده غذایی های عالی، راحتی هتل و جذابیت مهمان نوازی از ویژگی های این اقامتگاه ها هستند. این یکی از راههای اقامت در تور اروپاست.
هر کجا که در اروپا سفر می کنید، یک مهمان خانه یا هتل در آن نزدیکی هست. اقامت در مناطق روستایی را در نظر داشته باشید و تنوع جشن های روستای سنتی، فضاهای باز و هوای تازه را تجربه کنید. لذت بردن از آرامش طبیعت و دیدار با افرادی که در حومه ی شهر زندگی می کنند میتواند لذتبخش باشد.

برای اقامت در تور اروپا گزینه های زیادی برای بودجه های مختلف وجود دارد. بیش از ۱۰۰،۰۰۰ اقامتگاه در اروپا از فصل بهار تا پاییز باز هستند. دفاتر توریستی می توانند نشانی اقامتگاه ها را برای کمک به برنامه ریزی سفر فراهم کنند و امکانات موجود را پیدا کنند.

خوشبختانه در اقامت تور اروپا در مکان های مختلف، اغلب استفاده از دستگاه های الکترونیکی، شستشو، سشوار، کامپیوتر و تلفن های همراه رایگان است. بهتر است حداقل یک آداپتور و مبدل قدرت برای اتصال وسایل خود به وسایل الکترونیکی موجود در هتل به همراه داشته باشید.
شما می توانید این تجهیزات را قبل از سفر از فروشگاه سخت افزار یا فرودگاه، و اگر به اروپا رسیده اید از یک فروشگاه وسایل مسافرتی خریداری کنید.

از تاریخ 2 فوریه 2020 مبلغ ورودی سفارت افراد بزرگسال ۲۰ یورو و کودکان ۵ یورو اضافه خواهد شد.