مزایای اخذ ویزای شینگن اسپانیا چیست؟

مزایای اخذ ویزای شینگن اسپانیا این است که اجازه ی ورود شما به حدود چهل کشور با در دست داشتن این ویزا است.

شما با اخذ ویزای شینگن اسپانیا میتوانید به تمامی کشور های حوزه شینگن سفر کنید. علاوه بر این اجازه ورود به کشور های سان مارینو، موناکو، واتیکان، آندرو و تعدادی از کشور هایی که در آمریکای جنوبی قرار دارند را خواهید داشت.

نکته ی دیگر این است که اگر شما یکبار با ویزای شینگن اسپانیا وارد خاک اسپانیا شوید، می توانید با همان ویزا به کشور های آلبانی، قبرس، صربستان، بوسنی و هرزه گوبین، رومانی، مقدونیه، کرواسی، بلغارستان، مونته نگرو و کوزو سفر کنید.

با توجه به مزایای اخذ ویزای شینگن اسپانیا گفته شده میتوان گفت یکی از محبوب ترین ویزا های جهان ویزای شینگن اسپانیا است. حال بهتر است به این سوال بپردازیم که چگونه میتوان این ویزا را دریافت کرد؟

مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا

👈اصل و تصویر شناسنامه ایرانی متقاضی.
👈گذرنامه که دارای شش ماه اعتبار باشد و کپی از صفحات اول و دوم نیز باید وجود داشته باشد
👈دو قطعه عکس سه در چهار با زمینه سفید که مربوط به سال جاری باشد.
👈گواهی استغال به کار که نشان دهد شما صاحب یک شغل و یا کارمند یک شرکت هستید. این گواهی میتواند پروانه کسب، پروانه پزشکی و … باشد.
👈رسید رزرو قطعی بلیط هواپیما برای رفت و برگشت و کپی آن.
👈سند مالکیت خانه، اتومبیل و … که نشان دهنده تمکن مالی شما باشد.
👈دعوتنامه در صورت وجود بسرعت دریافت ویزای شما کمک میکند.
👈لیست گردش مالی سه ماه آخر حساب شما.

زمان لازم برای صدور ویزای شینگن اسپانیا

بررسی مدارک اولیه ای که شما ارائه میدهید دو هفته طول میکشد و پس از تکمیل مدارک نیز حدود شش هفته تا صدور ویزای شما به طول می انجامد.

پس بهتر است برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا هرچه سریعتر اقدام کنید تا با تور نوروزی ۹۸ روشاگشت به اسپانیا سفر کنید ، اخذ ویزای شینگن اسپانیا به صورت فوری کافیست با روشاگشت در ارتباط باشید.