از مزایای هواپیما میتوان به خدمات مناسب جانبی در طول پرواز و یا فرودگاه نام برد. خدماتی که معمولا در اتوبوس و قطار و کشتی وجود ندارد و یا دست کم قابل مقایسه با هواپیما نیست.

احترام و برخورد مناسب با مسافر، فراهم کردن اسباب آسایش و راحتی ، کیفیت بالای خدماتی که ارائه میشوند و موارد مشابه دیگر در هواپیما استاندارد بهتر و بالاتری نسبت به سایر وسایل وجود دارد.

هواپیماهای مسافری در سه کلاس درجه یک first، تجاری business و اقتصادی economy هستند.

مزایای سفر با هواپیما - کلاس اول

مزایای سفر با هواپیما – کلاس اول

مزایای سفر با هواپیما کلاس اول

در کلاس اول که گرانترین صندلی های یک پرواز را تشکیل میدهند ، مجهز به ماساژور، سیستم حرارتی و برودتی، سیستم سرگرمی، تلویزیون لمسی، حمام و تخت خواب هستند.

مزایای سفر با هواپیما - کلاس تجاری

مزایای سفر با هواپیما – کلاس تجاری

مزایای سفر با هواپیما کلاس تجاری

در کلاس تجاری هم صندلیها کیفیت بالایی دارند که تا ۱۸۰ درجه خم میشود و تبدیل به تخت میگردد و دارای امکانات ارتباطی مثل فکس و اینترنت هستند.

مزایای سفر با هواپیما - کلاس اقتصادی

مزایای سفر با هواپیما – کلاس اقتصادی

مزایای سفر با هواپیما کلاس اقتصادی

در کلاس اقتصادی هم که بیشتر صندلیها از این نوع هستند خدمات، با کیفیت خوبی ارائه میشود و معمولا این کلاس توسط مسافرهایی که سفرهای تفریحی میروند خریده میشود. مزیت دیگر هواپیما تفاوت آن است، اینکه تمام عمر روی زمین هستیم بهانه خوبی است که حداقل هرچند وقت یکبار دل از زمین بکنیم و به آسمان پرواز کنیم.

پرواز رویایی است که تقریبا همه ما در کودکی و یا در همین سن و سالی که هستیم همواره در سر میپرورانیم. پس سفر فرصت مناسبی است که به این رویای شیرین رنگ حقیقت ببخشیم، ضمن اینکه پرواز با هواپیما توانسته انسان را به مناطقی ببرد که اجداد وی آرزوی دیدن آنها را داشته اند و هواپیما به تعبیری برخی ناممکنها را ممکن کرده است.

یکی دیگر از مزایای خدمات هواپیمایی این است که در مسیرهای بین المللی برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال ۲۵ درصد تخفیف و برای کودکان زیر ۲ سال ۹۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. از نظر بهداشت و تمیزی هم سرویسهای بهداشتی هواپیما بسیار بهتر از قطار است.

با وجود تمام ریسکهایی که هواپیما دارد، برای مسافرت اعم از داخلی و خارجی و به ویژه سفرهای بین قاره ای بهترین گزینه هواپیماست. پس شک نکنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

تورهای منحصر به فرد اروپایی و ویزای شینگن فوری را از روشاگشت بخواهید.

با تور اروپا روشاگشت شیک سفر کنید!