این ویزا به ویزای چند بار ورود و ویزای پنج ساله کانادا نیز مشهور است. به این ترتیب مسافران میتوانند با استفاده از ویزای مولتی کانادا بمدت پنج سال در این کشور رفت و آمد داشته باشند.

با اخذ ویزای مولتی کانادا میتوانید در هر بار ورود به کشور کانادا نود روز اقامت داشته باشید و پس از آن باید خاک کشور کانادا را ترک کنید و دوباره به این کشور وارد شوید. در حقیقت اعتبار این ویزا ده ساله است اما بدلیل این که اعتبار گذرنامه ایرانی ها پنج ساله است این ویزا نیز تنها پنج سال اعتبار دارد.

مزیت اخذ ویزای مولتی کانادا چیست؟

مزیت اخذ ویزای مولتی کانادا این است که میتوانید بمدت پنج سال در این کشور به رفت و آمد بپردازید. بدیهی است که پنج سال مدت زمان زیادی است و شما میتوانید در این بازه رمانی بخوبی کشور مقصد را مورد مطالعه و آنالیز قرار دهید. نکته مهم این است که در این بازه زمانی میتوانید شغل مناسبی را نیز بیابید.

شما پنج سال فرصت بررسی این کشور را خواهید داشت. میتوانید سرمایه گذاری، کار، تفریح و هر آنچه مد نظر دارید را بررسی کنید تا براحتی تصمیم خود را برای اخذ اقامت این کشور بگیرید.

از دیگر مزیت اخذ ویزای مولتی کانادا میتوان به این نکته اشاره کرد که ویزای کانادا به شما این امکان را میدهد تا به دفعات و از هر مرزی به این کشور سفر کنید.

این ویزا بیشتر توسط افرادی اخذ میشود که قصد تجارت در کشور کانادا را دارند. البته والدینی که فرزندشان نیز در این کشور اقامت دارد میتوانند ویزای کانادا را اخذ کنند و در هر زمانی که دلخواهشان باشد به این کشور سفر کنند. این ویزا به آنها کمک میکند تا برای هر بار سفر مجبور به اخذ ویزای مجدد نشوند.

برای اخذ ویزای مولتی کانادا فوری میتوانید با روشا گشت در ارتباط باشید تا با بهترین شرایط ویزای مولتی کانادا را دریافت کنید.