کوه Bjelasica، Kolašin، مونته نگرو
سالهاست که مقصد پر از برف پرطرفدار است. و شهر تاریخی Kolašin دارای برخی از بهترین دامنه های آن است. نگاهی به فرهنگ مرکز شهر ۱۷ ساله و سپس اسکی بعد از ظهر این مکان که نشان دهنده این موضوع بوده ، برای لذت بردن از این فضای بسیار زیبا با تور اروپای روشا گشت به این منطقه سفر کنید   .

سوئد
. در کنار فورورد ها و در کوه ها همیشه جا برای برخورد با دامنه ها وجود دارد. سعی کنید اسکی در ئه، اسنوبورد در هاموان Tärnaby و اسکله در Järvsö را یک بار هم که شده با تور اروپا روشا گشت تجربه کنید .

 

مسافرت به اروپا با اماکن رویای آن

اتریش

اتریش دارای زیبای های زیادی می باشد که میتوان به کوههای پوشیده از برف آن اشاره کرد که خاطره یک سفر به یاد ماندنی را برای شما رغم میزند .

 

مسافرت به اروپا با اماکن رویای آن

دره Simmental، سوئیس
دره سیمنتال دارای برخی از بهترین دیدگاه ها در اروپا است. دوربین را بگیرید و سوار بالا بر روی دره بر روی خط راه آهن بروید و آن را تمام کنید . از زیبای های این منطقه به طور مفصل فیلم های یادگاری تهیه کنید .

مسافرت به اروپا با اماکن رویای آن

Špindlerův Mlýn، جمهوری چک
در جمهوری چک، گوهر یک شهر کوهستانی است. این یک روستای فوق العاده کوچک در دامنه کوه Krkonoše است، اما یکی از محبوب ترین مقصد اسکی در این کشور است. و بهترین قسمت این است که برای تمام خانواده سرگرم کننده است.

مسافرت به اروپا با اماکن رویای آن
با تور اروپای روشاگشت از زیبای های اروپا لذت برده و یک سفر به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید .

وقتی مقصد شما اروپا بود و خواهان سفر به اروپا بودید تا از آثار دیدنی اروپا بازدید کنید مطمئن باشید از انتخاب تور اروپای روشاگشت پشیمان نخواهید شد .

راه های ارتباطی ما: