سفر به موزه ی کاپیتولین در ایتالیا با تور اروپا

موزه ی کاپیتولین یک موزه تک و دارای مجموعه ای از موزه های هنر و باستان شناسی در Piazza del Campidoglio، در بالای کاپیتولین هیل در رم، ایتالیا است. مکان های تاریخی موزه ها عبارتند از Palazzo dei Conservatori و Palazzo Nuovo، ​​که در طرح پیکاسو میکل آنژو در سال ۱۵۳۶ میلادی در مقابل پدیده مرکزی تراپزی قرار دارد و طی مدت بیش از ۴۰۰ سال اعدام شده است.

 

موزه ی ایتالیا
 
موزه ی ایتالیا
 

موزه ی ایتالیا

 

تاریخچه موزه ی کاپیلتون

تاریخچه موزه ی کاپیلتون را می توان به سال ۱۴۷۱ کشف کرد، زمانی که پاپ سیکلاست IV مجموعه ای از برنز های باستانی مهم را به مردم رم اهدا کرد و آنها را در تپه کاپیتولین قرار داد. از آن زمان، مجموعه موزه ها به تعداد زیادی از مجسمه های باستانی رومی، کتیبه ها و دیگر آثار هنری افزوده شده است. مجموعه ای از هنر قرون وسطی و رنسانس؛ و مجموعه جواهرات، سکه ها و موارد دیگر در موزه ی کاپیولتن قرار دارد که می توانید با تور اروپا به ایتالیا و این موزه ی پر از تاریخ سفر کنید.

ساعت کار و چگونگی تهیه بلیط موزه ی کاپیتولین

 موزه ی کاپیلتون روزانه به جز روزهای دوشنبه، زمانی که در تمام روز بسته شده است، باز است. موزه در ساعت ۹:۳۰ صبح باز می شود و در ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر بسته می شود.

آخرین پذیرش یک ساعت قبل از زمان بسته شدن برای قیمت های فعلی، از جمله لیستی نسبتا پیچیده امتیازات، و همچنی می توانی به سایبت رسمی آن مراجعه و تهیه بلیط را انجام دهید.

بلیط برای روز های شلوغ اگر نمی خواهید در صف های طولانی بایستید، بنابراین حرکت هوشمندانه ای برای خرید بلیط آنها در اینترنت می باشد.

 موزه کاپیتولین یکی از جاذبه های اصلی ایتالیا است که می توانید با تور اروپا اقدام به رفتن کنید. و از این موزه ی زیبا دیدن کنید.