موزه ی گوگنهایم مجسمه ای غول آسا

 

موزه ی گوگنهایم یکی از آثار دیدنی کشور اسپانیاست که هرساله گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می کند .این بنا در شهر بیلبائو واقع شده است و در نگاه اول اصلا شبیه یک ساختمان نیست و بیشتر مانند یک مجسمه ی غول آسا به نظر می رسد .فرانک گهری معماری صاحب نام طراح موزه ی گوگنهایم بوده است و برای طراحی این موزه از ورق های تیتانیوم بهره گرفته است .

با شنیدن نام موزه شنونده به فکر آثار موجود در داخل موزه میافتد ولی در مورد موزه ی گوگنهایم اینگونه نیست .طراحی منحصر به فرد این بنا چشم هر بیننده ای را خیره می کند .

تا جایی که ممکن است بسیاری گردشگران تنها برای بازدید خود ساختمان موزه به کشور اسپانیا سفر کنند .معمار این بنای منحصربه فرد ،فرانک گهری در مورد طراحی های خود گفته است که هیچ محدودیتی برای طراحی بناها ندارم .سعی میکنم ذهنم را رها کرده و متفاوت ترین طرح ها را روی کاغذ بیاورم .

 

موزه ی گوگنهایم در تور اروپا (9)

موزه گوگنهایم در کنار یک رودخانه بنا شده است و در نگاه اول فرم کلی ساختمان مانند یک کشتی به نظر می رسد .
موزه های تاریخی ،هنری و… یکی از مهمترین مقاصد گردشگران هستند .موزه ها میتوانند نشان دهنده ی تاریخ ،فرهنگ ،مفاهیم یا هنر یک ملت باشند .به همین دلیل هر کشور موزه ی خاص خود را داراست که مانندش در کشورهای دیگر یافت نمی شود .
قاره ی اروپا با پیشینه ی تاریخی در زمینه های گوناگون علاقمندان به موزه ها را به سمت خود جذب می کند .انتخاب تور اروپا میتواند این امکان را در اختیار شما بگذارد که جذابیت های قاره ی اروپا را از نزدیک تماشا کنید .

 

موزه ی گوگنهایم در تور اروپا (10)

روشاگشت با گنجاندن برنامه های ویژه ی تور اروپا در سرویس های خود در تلاش است که روزهای فوق العاده ای را برای شما رقم بزند .

اگر تمایل دارید تور اروپا را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید و در این زمینه سوالاتی دارید کافیست با ما تماس بگیرید .روشاگشت پاسخگوی شماست .

راه های ارتباطی ما: