بازدید از نمایشگاه سلامتی وکیفیت زندگی بارسلونا با تور اسپانیا

نمایشگاه سلامتی وکیفیت زندگی بارسلونا از ۲۳ الی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ در شهر بارسلونا کشور اسپانیا برگزار می گردد با تور اروپا میتوانید به سفر به کشور زیبای اسپانیا شهر بارسلونا اقدام کنید. نمایشگاه سلامتی وکیفیت زندگی بارسلونا محل ملاقات تمام علاقمندان مراقبت های بهداشتی طبیعی و پایدار است. فعالان حرفه ای این صنعت و مصرف کنندگان آن برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره آخرین پیشرفت ها و آخرین اخبار ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات و کالاها در این نمایشگاه حضور به هم می رسانند.

Expo Eco Salud به مکمل های غذایی، محصولات تولید شده برای مصارف خاص غذایی، تغذیه اکولوژیکی، محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی، درمان های طبیعی و تمام محصولات و خدمات مرتبط با بهداشت و سلامت اختصاص خواهد داشت. نمایشگاه سلامتی وکیفیت زندگی بارسلونا خواهان ایفای نقشی فعال دراشاعه و ترویج بخش های نام برده در جامعه و ترویج سبک زندگی سالم و پایدار است.

مطالب مرتبط :نمایشگاه بین المللی خدمات غذایی و مهمانداری ،نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بارسلون

همزمان تلاش می نماید محل ملاقات فعالان حرفه ای این صنعت در جهت تسهیل معرفی و تبلیغ و تجدید حیات اقتصادی این بخش باشد. بخش های آموزنده این نمایشگاه شامل رویدادهای جانبی و همزمانی می گردد که هم افراد حرفه ای و هم عموم مردم را مخاطب خود قرار می دهند.

برای بازدید از نمایشگاه سلامتی وکیفیت زندگی بارسلونا در اسپانیا میتوانید با تور اسپانیا روشا گشت سفر کنید.

برای اطلاع از تورهای نوروزی ۹۸ به قسمت تور اروپا نوروز ۹۸ مراجعه کنید و برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا فوری میتوانید با روشاگشت در تماس باشید.

راه های ارتباطی با روشاگشت :

  • آدرس: تهران- اشرفی اصفهانی- بالاتر از اتوبان همت- خیابان شهید مخبری (۳۵ متری گلستان)- روبروی نمایندگی کیا موتورز- پلاک ۴۸- طبقه ۴ -واحد ۱۴
  •  ۰۲۱۴۹۱۲۷
  •  ۰۹۲۱۳۷۲۰۷۷۵
  •  info@roshagasht.com