منطقه شهری نیس فراتر از مرزهای اداری شهر است و جمعیت آن حدود ۱ میلیون و با مساحت ۷۲۱ کیلومتر مربع می باشد نیس دومین شهر بزرگ فرانسه در ساحل دریای مدیترانه واقع شده است.

موقعیت استراتژیک و بندر آن به طور قابل توجهی به نیروی دریایی خود کمک کرده است.

نیس، فرانسه

زیبایی طبیعی ناحیه نیس و آب و هوای مدیترانه خنک آن، در نیمه دوم قرن ۱۸ میلادی به سطح بالای طبقات بالای انگلستان رسید، زیرا تعداد روزافزونی از خانواده های اشرافی در زمستان های به آنجا سفر می کردند. روشنایی هوا و نور نرم به ویژه نقاشان برجسته مانند مارک چگال، هنری ماتیس ،و …. را جذب خود کرده است . از نظر هتل نیس دارای دومین ظرفیت هتل در کشور فرانسه  است .  یکی از شهرهای پرجمعیت آن است که هر ساله ۴ میلیون گردشگر را به خود جذب می کند نیس است .

نیس، فرانسه

آبهای عمیق آبی ساحل دریای کوهستانی، جلوه ای جذاب برای زیبایی است . نفس کشیدن در آب شیرین مدیترانه ای ، با قدم زدن در کنار دریاچه آرامش زیادی را بدست آورده و پی به زیبایی های طبیعت خواهید برد .

هماهنگی با سلیقه های شهر، جاذبه های قدیمی جهان ، نور خورشید در طول سال ، موقعیت ساحلی خیره کننده،   بازار افسانه، شهر قدیمی عاشقانه ، معماری با شکوه از ویژگی های دیگر نیس می باشد .

نیس، فرانسه

اگر شما هم از آن دسته افراد شیفته ی مکان های تاریخی و بی نظیر هستید کافیست با روشاگشت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای انتخاب تور اروپا و سفر به فرانسه راهنمایی کنند .

راه های ارتباطی ما: