بهترین هتل های اسپانیا

 هتل اسپانیا مانند کشور خود رنگی هستند و تحت تاثیر فرهنگ های گوناگون قرار دارند.  جایی که یک هتل مشهور که توسط پادشاه آلفونسو پنجم سفارش داده شده دارای چند مایل از سنگ مرمر، چوب ماهون و کاشی های نقاشی شده با دست است با تور اروپا می توانید این رزرو هتل در اسپانیا را با بالاترین سرعت انجام دهید.

هتل ریتز، مادرید

این هتل اسپانیا در سال ۱۹۱۰ توسط سزار ریتز در نزدیکی پرادو ساخته شده است و سبک شاداب و رنگارنگی که روی سقف کار شده است. و همچنین هتل درخشان و بسیاری از سایه های تراشه  های سایه دار هتل و این هتل اسپانیا منتهی به موزه رافائل می شود که با رزرو هتل با تور اروپا می توانید در این هتل اقامت کنید.

هتل آلفونسو ، سویا

در سال ۱۹۲۸، پادشاه آلفونسو اسپانیا از آنچه که امیدوار بود، این هتل اسپانیا لوکس ترین هتل است. با ۱۴۷ اتاق و تشکیل شده از سنگ مرمر، چوب ماهون و کاشی های تزئینی دست ساز، و لوکس ترین دکوراسیون را دارا است.

بهترین هتل اسپانیا

کاخ وستین ، مادرید

این هتل اسپانیا  مانند یک کاخ لوکس که در سال ۱۹۱۲ به دستور پادشاه ساخته شد، محل اقامت برای چندین دهه بعد بود. با توجه به محل آن و عظمت بسیاری دارد ، ظاهر آن در لابی مارماری و اتاق های آن با دیوار های رنگ آمیزی شده ی شیشه ای را نمایان می کند. درب ورودی های هتل اسپانیا افرادی با پوشش مناسب و بسیار شیک به طور چشمگیری در ورودی جلوی در ایستاده است تا به مهمانان خوش آمد بگویند. ۴۶۷ اتاق و سوئیت (جوان، اجرایی و سلطنتی) و متناسب بر هر سلیقه ای امتیاز جذب می کند و همه گروه سنی را راضی نگه می دارد ، یکی از امکانات دیگر این هتل این است که می توانید از خدمات اینترنت به صورت رایگان در اتاق هایتان استفاده کنید.

رزرو بهترین هتل در اسپانیا می توانید با تور اروپا به اقامت در این هتل های لوکس اسپانیا اقدام کنید.