بهترین هتل ایتالیا 

 

ویژگی های بهترین هتل ایتالیا :

۱-هتل بلودر ، در دریاچه کومو

این هتل ایتالیا در یک  تپه ای قرار گرفته است، در میان زمینه های زرق و برق دار، که درختان زیتون زیبایی وجود دارد، منظره ی زیبایی در این منطقه حکم فرماست. اتاقها در ساختمان اصلی یا در ویلاهای اطراف باغ قرار دارند. فضای آرام و بسیار عادی دارد. اتاقهای استاندارد دارای مبلمان کلاسیک ایتالیایی با امکانات مدرن و برخی از آنها دسترسی مستقیم به باغها دارند.

۲-گراند هتل ویلا سربلونی، دریاچه کومو

محل سکونت دراین هتل ایتالیا بهتر از هتل های دیگر است  در این هتل باغ ویلا سربلونی و منظره زیبایی در این باغ وجود دارد و بسیار دیدنی و تماشایی است که می توانید با رزرو هتل ایتالیا با تور اروپا به دیدن این باغ بروید و از تماشای آن لذت ببرید این هتل به دلیل زیبایی و معروف بودنش جمعیت زیادی به این محل می آیند ، ستون های سنگ مرمر و راه پله ها، ترومپای لو و لوسترهای مورانو در این هتل بسیار دیدنی است که دیوارها با نقاشی های سفارشی و فریم های طلایی تزئین شده اند،سقف این هتل زیبا دارای گلهای رنگ های صورتی و مروارید خاکستری هستند که زیبایی این هتل را دو چندان کردند.  غذاهای سنتی ایتالیایی را در یک محیط بی نظیرسرو می شود برای رزرو این هتل می توانید با تور اروپا اقدام کنید.

 

۳-هتل لیک گاردا ، دریاچه گاردا

این هتل ایتالیا در محوطه ۲۷ هکتار این دریاچه قرار گرفته است، استراحتگاه به کوههای بالای گارنانو، شهر زیبا و با درختان نارنجی که در دره لوقا قرار دارد، ساخته شده است. اتاق های هتل دارای پوشش گردو و زیتون محلی و مبلمان ایتالیایی است.  همه ی اتاق ها دارای منظره ای از دریاچه گاردا هستند.این هتل ایتالیا دارای نمکی آب گرم، استخر بسیار بزرگ ، حمام، پنج سونا، دریاچه نمکی و ۲۱ اتاق ماساژ است. برای استفاده از این خدمات هتل اسپانیا می توانید با رزرو هتل اسپانیا با تور اروپا اقدام کنید.