یکی دیگر از بهترین هتل فرانسه

چهار سال پیش هتل فرانسه ریتز که در سال 1898 توسط سزار ریتز تاسیس شد ، برای بستن ریتز حتی نازی ها هم این کار را انجام ندادند. اما بازسازی هتل فرانسه به نام ریتز طولانی مدت بود.  اما در سال های اخیر، تمام هتل های بزرگ پاریس مجبور بودند که با یک سرمایه گذاری بسیار زیاد هتل هایشان را بازسازی کنند و هر یک سرمایه گذاری های عظیمی را انجام دادند تا از رقبای آسیایی خود جلو بزنند.

هتل فرانسه ریتز پنجره های بالای سالن های ورودی اش با پرده های ضخیم پوشیده شده است و به طور سنتی این امکان را برای دیدن عابران که از پیاده رو در حال عبور هستند و منظره روبروی هتل را فراهم می کرد.

هتل فرانسه ریتز فورم به محل ریتز وندفوم جابه جا شد،  فقط در حال حاضر اثرات هیجان انگیزی برای اقامت در این هتل زیبا با رزرو هتل با تور اروپا بیشتر شده است. کل محوطه، از جمله ستون ها، به طور خاص پاکسازی شده است تا با محوطه های دیگر هتل همخوانی داشته باشد.

ویژگی های ظاهری هتل فرانسه

هتل فرانسه ریتز در حالی که هتل  بسیار کوچکی  به نظر می رسد، ولی دارای اتاق های مجلل و زیبا است که با تور اروپا می توانید به رزرو این هتل اقدام کنید. هر کسی که منتظر این است که جای دیدنی هتل را ببیند می تواند ، به دیدن کنار گالری گلدان بلوط و شیشه ای با الماس و کیف های دستی، تشویق شود و می تواند  فروشگاه هایی را که جعبه های نفیسی که قدمت جعبه 1820 ساله دارد و لوله های عتیقه ای که در شکل سر بتهوون نابغه ی پاریس است دیدن کنید.

هتل لوکس فرانسه

هتل لوکس فرانسه

در اتاق های هتل فرانسه ریتز ساعتهای دیواری طلایی که با یک ظرافت خاص طراحی شده است،  که گذر زمان به سادگی نشان می دهد و شما جذب این ساعت بسیار زیبا در اتاق خود می شوید.

می توانید با رزرو هتل فرانسه با تور اروپا در تماس باشید و از اقامت در این هتل لذت ببرید.