همه چیز درباره سفر هلند با روشاگشت

کشور هلند کشوری است که تقریبا مساحتی حدود ۳۴ کیلومتر مربع دارد.رئیس دولت هلند ملکه بئاتریکس نام دارد. مقر دولت آن لاهه است و پایتخت آن آمستردام هلند بخاظر داشتن بزرگ ترین نمایشگاه گل لاله و صادرات آن به نقاط مختلف شهرت زیادی را داراست. موضوع جالبی برای کشور هلند وجود دارد که کشور هلند کشوریست که در آن حیوانات ولگرد وجود ندارد.

همه چیز درباره سفر هلند : توراروپا هلند

آمستردام یکی‌ از محبوب‌ ترین هدف‌ های گردشگری در اروپا با بیش‌از چهارمیلیون بازدید کننده از سرتاسر جهان در سال است. بخش مرکزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را بخوبی حفظ کرده‌ و بخاطر همین یکی از جاذبه‌ های گردشگری تور اروپا در آمستردام برای مسافران ، قایق‌ سواری در کانال‌ های داخل شهر است.

همه چیز درباره سفر هلند : بهترین زمان برای سفر

هلند، آب ‌و هوای معتدلی دارد؛ تابستان‌ های ملایم و زمستان‌ هایی سرد، از ویژگی‌ های آب‌ و‌ هوای هلند است. اگر می‌ خواهید از باغ‌ های لاله دیدن کنید، بهترین زمان برای انتخاب تور اروپا هلند اواسط مارس تا اواسط ماه مه است. در کل ، هر چه بسمت جنوب این کشور بروید، آب‌ و هوا گرم‌ تر می‌ شود. باد های غربی که از سمت دریای شمال می‌ وزد، نواحی ساحلی مرطوب‌ تر را با زمستان‌ های گرم‌تر و تابستان‌ های خنک‌ تر همراه می‌ کند. در تمام طول سال احتمال بارش باران وجود دارد.

همه چیز درباره سفر هلند : جاذبه‌های گردشگری

بیشتر گردشگرانی که هلند را بعنوان مقصد سفر انتخاب می‌ کنند، بیشتر بر آمستردام تمرکز می‌ کنند؛ پایتخت زیبایی که موزه‌ های متعدد و نگار خانه‌ های هنری زیادی دارد. اما غیر از آمستردام شه رها و دهکده‌ های کوچک زیادی وجود دارند که سفر به آن‌ ها خالی از لطف نیست و زیبایی‌ های هلند را بخوبی نشان می‌ دهد. از آن جایی که هلند مسطح است، می‌ توانید جاذبه‌ های گردشگری را بروش محبوب هلندی یعنی با دوچرخه ببینید.
برای سفر به هلند میتوانید از تور اروپا روشاگشت کمک بگیرید.