ویزای شینگن تخصص ماست

اگر آرزوی رفتن به اروپا را دارید و نمی دانید و سال هاست که برای رفتن به اروپا نقشه کشیدی و برنامه ریختی دلت می خواد بری و جاذبه های اروپا را با تور اروپا ببینی.

اما اول از همه باید ویزای شینگن بگیری تا بتونی به جاهای دیدنی اروپا سفر کنی ، اما تو همه ی ذهن ما ایرانیا گرفتن ویزای شینگن مثل کشتن غول مرحله آخره اما میخوام بهتون بگم که چرا ما همچین فکری می کنیم؟

حالا میخوام بگم ویزای شینگن چیه؟

چند سال پیش چندتا کشور قرار گذاشتند که کشورهای دیگر بدون مشکل بدون ویزا بتونن به کشورهای اروپایی بیان و مشکلات بین مرزی کم بشه. اسم این قرارداد هم شینگنه.

یعنی تو از هر کدوم از کشورهایی که طرف قرارداد ویزای شینگن ، ویزا رو بگیری میتونی به مدت سه ماه به هر کشور اروپایی که میخوای سفر کنی.

ما چند نوع ویزای شینگن داریم که میتونین بنا به نیازتون ببینین که کدوم به دردتون میخوره :

ویزای نوع A داریم که ویزای ترانزیت بهش گفته میشه یعنی فقط می توانه تو یکی از فرودگاه ها شینگن پرواز را عوض کنه و از حوزه ی شینگن خارج بشه.

ویزای نوع B هم ویزایی است که میتونی از فرودگاه خارج بشی و از ویزات برای عبور از جایی استفاده کنی و زمین خودتو به خارج از محدوده ی شینگن برسونی.

ویزای نوع C ویزایی که بیشتر ایرانیا درخواست میدن و ویزای توریستیه.

ویزای نوع D هم ویزای بلند مدته که معمولا افرادی که تو کار تجارت و بازرگانین ازش استفاده می کنن تا بتونن به راحتی سفر کنن و در رفت و آمد باشن.

بهت یه نکته می گم که توجه کنی اگه میخوای بری خارج درس بخونی و کارکنی و ازدواج کنی این ویزای شامل تو نمیشه ، تکرار می کنم که ویزای شینگن فقط برای مدت نود روز صادر میشه.

برای گرفتن ویزای شینگن فوری میتونید تور اروپا ، روشا گشت را انتخاب کنید تا این تصور از ویزای شینگن از ذهنتون پاک بشه و به راحتی ویزای شینگن را بگیرید.

برای دریافت ویزای شینگن فوری تنها راه این است که با تور اروپا ، روشا گشت در ارتباط باشید.