اخذ ویزای شینگن فوری با تور اروپا

از زمان توافق نامه شینگن یکی از معتبر ترین ویزای های دنیا بوده که اخذ ویزای شینگن به دلیل ارزش بالای آن شرایط خاص خود را دارد. توافق نامه شینگن از سوی کشور های لوکزامبورگ، هلند، فرانسه، بلژیک و آلمان غربی در سال ۱۹۸۵ در روستایی بنام شینگن ایجاد و به امضای آنها رسید.

در ابتدا این توافق بین پنج کشور اروپای غربی به امضا رسید.با امضای این توافقنامه توسط آلمان متحد در سال ۱۹۹۰ میلادی پس از اتحاد آلمان غربی و آلمان شرقی با یک دیگر این توافقنامه کامل گردید.پس از گذشت زمان کشور های دیگر هم به این پیمان ملحق شدند.بجز ایرلند و بریتانیا تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا با این توافقنامه هم پیمان شده اند.

ویزا های متنوع شینگن

ویزای یک بار ورود
از این نوع ویزا تنها میتوان برای یک بار ورود به کشور های عضو پیمان شینگن استفاده کرد. باید به این نکته توجه کرد کرد که با داشتن این نوع از ویزای شینگن با ترک کشور مقصد حتی اگر مدت زمان اقامتتان به پایان نرسیده باشد ویزای شما منقضی خواهد شد.یعنی تنها برای یکبار میتوانید تحت هر شرایطی از این نوع ویزا برای ورود به کشور های عضو منطقه شینگن در مدت زمانی مشخص استفاده نمایید.

ویزای دو بار ورود
با به همراه داشتن این نوع از ویزای شینگن شرایطی همانند ویزای یک بار ورود را خواهید داشت. یعنی میتوانید در مدت زمانی که مشخص شده است به کشور های این منطقه سفر کنید. با این تفاوت که توسط این نوع از ویزای شینگن دو بار از امکان ورود به این کشور ها برخوردار خواهید شد.

ویزای چند بار ورود
با داشتن این نوع از ویزای شینگن در مدت زمانی محدود یعنی نود روز در هر 6 ماه از سال میتوانید چند بار ورود و سفر بین کشور های عضو منطقه شینگن را داشته باشید. این نوع از ویزای شینگن امکان سفر و اقامت به چندین کشور عضو اتحادیه شینگن را برای شما فراهم خواهد کرد.مدت زمان اعتبار ویزای شما یعنی نود روز از زمان ورود به هر یک از کشور های عضو منطقه شینگن محاسبه خواهد شد.

برای اخذ ویزای شینگن فوری میتوانید به راحتی با تور اروپا ، روشا گشت در ارتباط باشید تا در مدت زمان کوتاهی ویزای شینگن را دریافت کنید و برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای شینگن میتوانید با مشاورین تور اروپا ، روشا گشت در ارتباط باشید.