• 02149127

ویزای شینگن و هتل هلند

خدمات رزرو هتل هلند

خدمات هتل ویژه ایام عادی:

۳شب ۴ روز هتل ۳ ستاره با صبحانه 

رزرو بلیط و رزرو هتل 

بیمه مسافرتی تاسقف ۵۰۰۰۰یورو

هتل های ۳ ستاره در اروپا فقط شامل اقامت ( تخت و صبحانه ) میباشد.

در صورت درخواست مسافر خرید بلیط بعد از صدور ویزا جداگانه محاسبه ودریافت میشود

  • قیمت هر نفر اتاق ۲ تخته :۴۰۰ یورو
  • قیمت هر نفر اتاق یک تخته :۶۰۰ یورو
  • قیمت هر نفر  کودک با تخت :۳۴۰ یورو
  • قیمت هر نفر کودک بدون تخت :۱۵۵ یورو

خدمات ویزا شینگن هلند

  • وقت سفارت و مشاوره رایگان
  • پر کردن فرم سفارت هلند

ویزای شینگن چیست؟

به موجب معاهده شینگن، مردم و اتباع کشورهای عضو معاهده برای رفت و آمد به دیگر کشورهای عضو معاهده نیاز به اخذ ویزا ندارند و می­توانند فارغ از مشکلات ناشی از ایستگاه­های بازرسی و… در این کشورها سفر کنند. 

البته در مورد افرادی که ساکن این منطقه نیستند نیز استثناهایی وجود دارد؛ به عنوان مثال مردم و اتباع بیشتر کشورهای قاره آمریکا، استرالیا، مالزی، ژاپن و کره جنوبی نیز برای سفر به این منطقه به مدت حداکثر ۹۰ روز نیاز به ویزا ندارند.

بنابراین ویزای شینگن برای افرادی است که ساکن منطقه شینگن و استثناهای مذکور نیستند و قصد ورود به این منطقه را دارند. ویزای شینگن به شما اجازه می­دهد که در سراسر منطقه شینگن سفر کنید.

حتی اخذ ویزای شینگن باعث می­شود که دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند سوئیس نیز بدون دردسر به شما ویزا دهند. اخذ ویزای شینگن کار چندان سختی نیست.

*مقررات ویزای شینگن هلند

از آنجایی که ایرانیان زیادی متقاضی دریافت ویزای کشورهای اروپایی واقع در منطقه شینگن هستند و معمولاً با شروع تابستان  و ایام عید بر این تعداد افزوده می­شود؛ اشاره به یک سری از قوانین مربوط به ویزای شینگن خالی از لطف نیست.

در ویزای شینگن یک سری اعداد و تاریخ قید شده که درک مفهوم واقعی آن­ها حائز اهمیت است؛ مانند تاریخ اعتبار ویزای شینگن، روزهای مجاز در منطقه شینگن یا تعداد دفعات ورود به منطقه شینگن که در ادامه به توضیح آن­ها می­پردازیم.

تاریخ اعتبار ویزا بیانگر محدوده زمانی است که شخص دارنده ویزا می­تواند در این محدوده زمانی از ویزای خود استفاده کند اما متاسفانه بیشتر ایرانی­ها در این مورد اشتباه تصور می­کنند که تاریخ اعتبار ویزا نشان­دهنده مدت زمانی است که می­توانند محدوده عضو شینگن باشند. پس از اتمام تاریخ اعتبار، ویزا خودبخود باطل می­شود؛ چه از آن استفاده کرده باشید و چه استفاده نکرده باشید.

اما تعداد روزهای مجاز معرف تعداد روزهایی است که می­توانید در منطقه شینگن باشید که به صورت ارقام روزانه ذکر می­شود. مثلاً اگر تاریخ اعتبار ویزا از ۱/۵/۲۰۱۷ تا ۱/۸/۲۰۱۷ و مدت روزهای مجاز آن ۶۰ روز باشد؛ شما می­توانید در این محدوده سه ماهه معین به مدت ۶۰ روز در منطقه شینگن بمانید. قبل یا بعد از تاریخ اعتبار ویزا مجاز به اقامت در منطقه نیستید. اگر مثلاً ۲۰ روز قبل از اتمام اعتبار وارد شینگن شوید؛ فقط می­توانید ۲۰ روز بمانید و خودبخود ۴۰ روز باقیمانده باطل می­شود. پس دقت داشته باشید طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید در محدوده زمانی معتبر از تمام روزها استفاده نمایید.

تعداد دفعات مجاز به معنای تعداد دفعاتی است که در محدوده اعتبار ویزا و روزهای مجاز می­توانید وارد این منطقه بشوید. مثلاً اگر تعداد دفعات مجاز یک بار درج شده است؛ اگر وارد شینگن شده و خارج شوید؛ خودبخود ویزا باطل می­شود حتی اگر از مدت اعتبار و روزهای مجاز باقی مانده باشد. اما اگر تعداد دفعات مجاز مثلاً دو بار است؛ بعد از یک بار ورود و خروج از شینگن می­توانید یک بار دیگر هم به این منطقه سفر کنید البته منوط به اینکه از اعتبار و تعداد روزهای مجاز باقی مانده باشد؛در غیر اینصورت ویزا باطل می­شود. توجه کنید که تعداد روزهای اقامتتان در سفر اول از تعداد روزهای مجاز کسر می­شود؛ مثلاً تعداد روزهای مجاز ۴۰ روز است و بار اول به مدت ۳۰ روز اقامت داشته­اید؛ بار دوم فقط می­توانید ۱۰ روز در منطقه بمانید؛ البته چنانچه مدت اعتبار ویزا به پایان نرسیده باشد. اگر قصد دارید از شینگن به یکی از کشورهای خارج از منطقه مثلاً کشورهای آمریکایی سفر کنید و سپس به منطقه شینگن باز گردید؛ حتماً موقع گرفتن ویزا تقاضا کنید که تعداد دفعات ورود را بیش از یک مرتبه بزنند.

شرایط اخذ ویزای شینگن هلند

برای دریافت ویزای شینگن شما نیازمند مراحل زیر هستید:

۱- انواع ویزا

 ویزای تجاری

جهت ویزای تجاری  دعوت نامه تجاری برای سمینار یا دانشگاه یا موسسه یا نمایشگاه میبایستی از طرف یک شرکت یا نمایشگاه ارسال گردد.

 ویزای توریستی

در صورتی که دعوتنامه ندارید میتوانید درخواست سفر توریستی کنید. البته برای قبول چنین درخواستی معمولا لازم است قبلا سفرهای خارجی متعددی کرده باشید تا نشان داده شود که شما در زمینه سفرهای توریستی فعال هستید.

۲- پرکردن فرمهای مربوطه

یکی از مهمترین فرم ها، فرم استاندارد ویزای شنگن است که در تاپیک راهنمایی درباره فرم ویزای شنگن درباره آن مفصل بحث شده است.
سپس بسته به نوع ویزای درخواستی نیازمند هستید فرمهای دیگری را نیز پرکنید. این فرمها هر کدام به سفارت مربوطه بستگی دارد و در سایت آن سفارت موجود است.

۳- گرفتن وقت مصاحبه از سفارت مربوطه

معمولا میتوانید از طریق تلفن یا ایمیل از سفارت یا سایت سفارت مورد نظر خود وقت ملاقات درخواست کنید. این وقت ملاقات حداکثر باید ۳ ماه قبل از تاریخ سفر شما باشد و نه بیشتر.

۴- حضور در سفارت و ارائه مدارک و فرمهای لازم هر سفارت برای صدور ویزا نیاز به مدارکی دارد.

این مدارک به نوع ویزای درخواستی شما نیز بستگی دارد. عموما نیاز به عکس، کپی پاسپورت، شناسنامه، سند ملکی و … دارید.

۵- انتظار برای دریافت ویزا

از روز مصاحبه تا گرفتن پاسخ از سفارت بین ۲ تا ۴ هفته زمان لازم است.

 مقاصد گردشگری هلند

آمستردام – بروک در واترلند – دلفت – گیتورون – لاهه – هارلینگن – لیدن – ناردن – تورن و …

 

روشا گشت ویزای شینگن کشورهای :

*ویزای شینگن هلند 

*ویزای شینگن ایتالیا

*ویزای شینگن فرانسه

مشاوره رایگان

۴۴۴۸۰۴۵۵   ۰۹۲۱۳۷۲۰۷۷۵

همچنین شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام روشا گشت amazing_pic@ از آخرین خدمات تورها و بسته های سفر مطلع شوید!
روشاگشت

از تاریخ 2 فوریه 2020 مبلغ ورودی سفارت افراد بزرگسال ۲۰ یورو و کودکان ۵ یورو اضافه خواهد شد.