• 02149127

ویزای کانادا

برای اخذ ویزای کانادا مدارک شما را مورد بررسی قرار میدهند واگر مدارک شما ناقص باشد مدارکی که مورد نیاز را به شما اطلاع میدهند تا ارائه دهید. بعد از اینکه مدارک تکمیل شد، یک مدت کوتاهی طول میکشد تا مامور ارائه پخش به سفارت رفته و مدارک را ارائه دهند و همچنین تکمیل کردن فرم های مربوطه و پرداخت وجه ها مربوط به این مرحله می باشد. پس از گذراندن این مراحل نیاز به انگشت نگاری است که شما فرصت دارید تا یک ماه به محل مربوطه مراجعه کنید و انگشت نگاری را انجام دهید. ویزای کانادا نیاز به تعیین وقت ندارد و شما میتوانید در هر زمان که بخواهید در این بازه ی یک ماهه به سفارت مراجعه کرده و انگشت نگاری را انجام دهید.

پس از اعلام نهایی شما را در جریان خواهند گذاشت که اگر جواب منفی بود اشکالاتی که در پرونده وجود دارد را به اطلاع شما میرسانند و برایتان کامل توضیح می دهند اگر هم جواب مثبت بود پاسپورت را در اختیار ما قرار میدهید تا برای صدور ویزا اقدام کنیم.

پس از اینکه ویزای کانادا را اخذ کردید با خیال راحت میتوانید در هر زمان که میخواهید سفر کنید و در هر سفر شش ماه فرصت برای اقامت به کانادا فرصت دارید.

ویزای مولتی بر اساس اعتبار پاسپورت مسافر،مشاوره رایگان اخذ ویزا کانادا،ثبت نام سفارت از طریق پروفایل حقوقی، بیمه مسافرتی ۳ ماهه، خرید بلیط بعد از جواب ویزا جداگانه محاسبه میشود

فرم های اخذ ویزا

مراحل اخذ ویزا کانادا در آژانس مسافرتی روشاگشت

از تاریخ 2 فوریه 2020 مبلغ ورودی سفارت افراد بزرگسال ۲۰ یورو و کودکان ۵ یورو اضافه خواهد شد.