پارک ملی دریاچه های پلیتویک از تعداد زیادی دریاچه تشکیل شده است که از مکان های توریستی قدیمی در کرواسی می باشد که موقعیت این در یاچه توسط سه کوهستان بزرگ محاصره شده که آب آنها از همین دریاچه تامین میشود .

پارک ملی دریاچه پلیتوویس - سیاره ی تنها

این دریاچه این خصوصیت را دارد که از طبیعت زیبای آن لذت برده و در آبهای زیبای آن قدم بزنید بدون این که خیس شوید این به دلیل یک راهروی چوبی است که در بالای این روخانه مستقر شده است . دریاچه های زیبای آن بوسیله آبشارهی پلکانی به یکدیگر وصل شده اند .
اگر میخواهید به دیدن دریاچه های با رنگ های زیبا و دلنواز بروید حتماً  توراروپای روشاگشت را برای این همراهی انتخاب کنید  .

پارک ملی دریاچه پلیتوویس - سیاره ی تنها

اگر در جست جوی دریاچه های هستید که با تغییر فصول رنگ آنها تغییر کرده و به رنگ سبز ، آبی و خاکستری در آیند حتماً به

این دریاچه سفر کنید .
طول این دریاچه این قدر زیاد است که بیش از ۶ ساعت طول می کشد که با پای پیاده دریاچه را دور بزنید یا با استفاده از اتوبوس میتوان تا دو ساعت از را صرفه جویی کرد .

پارک ملی دریاچه پلیتوویس - سیاره ی تنها

اگر زمانتان محدود است بخش دریاچه فوقانی را میتوان در دو ساعت کامل گشت و بهترین توصیه ما این است که حرکت خود را با اتوبوس شروع کرده و با قایق سواری به پایان برسانید .

با قدم زدن در این دریاچه های زیبا از زیبای های طبیعت لذت ببرید و این سفر به یاد ماندنی را با  توراروپای روشاگشت تجربه کنید .

پارک ملی دریاچه پلیتوویس - سیاره ی تنها

راه های ارتباطی ما: