بسیاری از مردم از آلمان به عنوان کشوری با مناظر طبیعی و زیبا و بناهای زیبا یاد میکنند .

زمان مناسب برای رفتن با خانواده برای سفر به  آلمان با تور اروپایی روشا گشت و بازدید از پارک های تفریحی در تابستان است.

از پارک های معروف آلمان میتوان به این موارد اشاره کرد :
1- پارک تولک
پارک تفریحی Tolk واقع در شمال آلمان، در دهه 1960 به عنوان یک مقصد جنگل افسانه ای ظاهر شد. پارک 74 هکتار دارای بیش از جاذبه های معمولی مانند سواری، باغ وحش، زمین های بازی و… است. در این پارک  می توانید دایناسورهای بازسازی شده را هم پیدا کنید .

پارک های زیبای آلمان

2-هانسا پارک
پارک تفریحی فصلی در سال 1977 افتتاح شد. هانسا پنجمین پارک تفریحی در آلمان است و هر ساله بیش از یک میلیون بازدید کننده را جذب می کند.

 

پارک های زیبای آلمان

3-هید پارک
هید پارک در آلمان، حدود یک ساعت در خارج از هانوفر واقع شده است. هید پارک که از 210 هکتار تشکیل شده است یکی از بزرگترین پارک های تفریحی در کشور است.

این پارک به پنج حوزه تقسیم می شود: ساختمان های سبک ساکسونی پایین، زمین دزدان دریایی، ترانسیلوانیا ؛ سرزمین فراموش شده ؛ و غرب وحشی

 

پارک های زیبای آلمان

4-جدر پارک در آلمان
Jaderparks در جادهربرگ در بخش شمالی آلمان قرار دارد،  این پارک دارای سه منطقه است: باغ وحش، پارک تفریحی، پارک ماجراجویی و منطقه بازی کودکان.

منطقه پارک تفریحی 1.5 هکتار با سواری کید، تجهیزات ورزشی، تجهیزات بازی و دو تئاتر الکترونیکی خنده دار را پوشش می دهد. یکی از جاذبه های اصلی ورود به سیستم است، سوار آب سرگرم کننده است.

باغ وحش دارای بیش از 600 حیوان از سراسر جهان از جمله 35 گونه از پستانداران، بیش از 70 گونه از پرندگان و برخی از خزندگان و ماهی است. مشاهدات می توانند عناصر میمون ها، لومورها، شیرها، زرافه ها، خرچنگ ها، شترمرغ ها، pelicans و بسیاری دیگر را تماشا کنند.

پارک های دیدنی آلمان

هنگامی که پارک های زیبای آلمان را برای مسافرت  با تور اروپای روشا گشت انتخاب کردید تا در کنار بازدید از اماکن تاریخی از طبیعت زیبای آلمان هم لذت ببرید مطمئن باشید از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد .

وقتی با تور اروپای روشاگشت مسافرت کردید با ارائه بهترین خدمات مشتری همیشگی آن خواهید شد .

راه های ارتباطی ما: