سفر به پاریس و اماکن دیدنیش با تور اروپا

هر کسی ممکن است که شهر پاریس را دوست داشته باشد و قصد سفر به آن جا را داشته باشد بیشتر کسانی که میخواهند به فرانسه با تور اروپا سفر کنند اولین شهری را که برای گردش انتخاب کرده پاریس میباشد و سپس در مرحله بعد شهرهای جنوبی فرانسه هم چون نیس و کن را برای گردش انتخاب میکنند پاریس در شمال فرانسه واقع شده است دارای آب و هوای اقیانوسی بوده که آب و هوای آن تحت تاثیر جریان اطلسی شمال است به همین دلیل در شهر به ندرت هوای بسیار سرد و گرم دیده میشود.

آب و هوای پاییزی و زمستان پاریس

در پاریس در هر فصلی امکان بارش وجود دارد ولی بارش برف در این شهر فقط در زمستان ها آن هم به اندازه ای که خیابان ها را هم سپید پوش کند نیست از جاذبه های پاریس میتوان به برج ایفل , موزه لوور , کلیسای جامع نوتردام پاریس , خیابان شانزه لیزه و طاق نصرت اشاره کرد که با توراروپا روشا گشت از دیدن این اماکن زیبا لذت ببرید.

پاریس و اماکن دیدنیش

برج ایفل , موزه لوور , کلیسای جامع نوتردام پاریس  از زیبایی های پاریس  میباشند که هر ساله تعداد بسیاری از گردشگران را به خود جذب میکند.
با توراروپا روشا گشت سفر استثنایی را تجربه کنید و از پاریس و اماکن دیدنیش دیدن فرمایید و اوقات خوشی را بگذرانید ، همچنین میتوانید ویزای شینگن کشورهای اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه ، هلند ، پرتغال  و ویزای مولتی کانادا را هم دریافت کنید.