پیست های مشهور در  فرانسه به قدری بزرگند که اسکی بازان میتوانند هربار یک مسیر متفاوت را برای اسکی سواری امتحان کنند و در حین اسکی کردن در برف ها، از تماشای کوه های تنومند و آسمان آبی لذت ببرند. این پیست اسکی پس از پایان اسکی از مهمانان خود در کلبه های دنج و گرم خود پذیرایی می کند   .  بخش زیبای آن این است که در تعطیلات زمستانی میتوان در کلبه های گرم آن با دکور سنتی اتراق کرده و از زیبای های بی نظیر آن لذت ببرید . لذت بردن از این پیست های زیبا را از دست ندهید و هنگامی که قصد سفر را داشتید با تور اروپای روشا گشت تماس گرفته تا شما را از جزییات سفر باخبر کرده و شما را در این سفر همراهی کند .

۱-لا کلوساز (La Clusaz)

لاکلوساز پنج قله کوه را به هم مرتبط میکند . این پیست اسکی برای اسکی بازانی که به دنبال جلوه ی بیشتریند مناسب تر است . اما دلایل مهم تری وجود دارد که آنها را به این محل می کشاند. ازجمله شیب های استاندارد برای افراد متوسط و حرفه ای می باشد  .

 

پیست سواری در 4 پیست برتر فرانسه

۲-کاترتز (Cauterets)

این مرکز اسکی در روستای کاترتز است و نزدیک به  تعدادی دیگر پیست در آن منطقه می باشد . این پیست در کوههای پیرنه واقع در جنوب غربی فرانسه قرار دارد که دارای دو بخش بوده که یک بخش آن که دارای ۳۶ کیلومتر مسیر اسکی مناسب برای تمام سطوح به خصوص مبتدی و متوسط است. اما اسکی بازان حرفه ای ، پارک آزاد “اوکلی” در همین محدوده را بیشتر می پسندند. سفر کردن به این پیست ها نه تنها برای کسانی که اسکی سوارند لذت بخش بوده بلکه برای بقیه کسانی که که هم از اسکی چیزی نمی دانند لذت بخش بوده و خاطره ای فراموش نشدنی را برای شما رقم میزند . با تور اروپای روشا گشت از این سفر بیشتر لذت ببرید .

پیست سواری در 4 پیست برتر فرانسه

۳- گورت (Gourette)

اولین پیست که در کوههای پیرنه تاسیس شد پیست گورت بوده که این پیست به دلیل این که در کوههای مرتفع به ارتفاع ۱۴۰۰ متری قرار دارد
حداکثر لذت از نور خورشید برای اسکی بازان فراهم است. این پیست با دارا بودن شیب هایی که تا هزار متر امتداد دارند، تجربه ای چالشی و هیجان انگیز را برای علاقمندان به ارمغان می آورد.میتوان از دیگر امکانات این پیست از جمله رستوران  , سینما و … اشاره کرد .

پیست سواری در 4 پیست برتر فرانسه

۴- پیست اسکی اوته ساووآ (Haute-Savoie)، فرانسه

پیست اسکی روستای لس گتس دارای مزیت های بیشتری نسبت به دیگر پیست های اسکی می باشد که با رفتن به این پیست اسکی از یک محیط خانوادگی لذت ببرید . این پیست دارای یک سراشیبی تند و تیز درخت کاری شده بوده که برای اسکی بازان از تازه کار و حرفه ای مناسب می باشد . این پیست در روزهای سرد با آش داغ و نوشیدنی های گرم از مهمانان خود پذیرایی می کند .
پیست سواری در 4 پیست برتر فرانسه

تور اروپای روشاگشت شما را به بازدید از بهترین اماکن تاریخی ، فرهنگی ، ورزشی و … خواهد برد و خاطره ای به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد .

 

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: