چرا گردشگران عاشق اسپانیا هستند؟ ، اسپانیا محبوب گردشگران است. آلمانی‌ ها به‌ شوخی جزیره مایورکا را ایالت هفدهم خود میدانند. هر سال میلیون‌ ها نفر به اسپانیا با تور اسپانیا سفر میکنند و امسال نیز بر تعداد گردشگران نیز افزوده خواهد شد.

چرا همه عاشق اسپانیا هستند؟

به گزارش دویچه وله در هر موقع از سال که به اسپانیا بروید، اسپانیایی‌ ها در حال برگزاری جشن‌ های گوناگونی هستند. گرچه اکثر این جشن‌ ها ریشه مذهبی دارند، اما ارائه غذا های لذیذ، موزیک و حضور با لباس‌ های سنتی به این جشن‌ ها زیبایی خاصی می‌بخشند.

آلمانی‌ ها میگویند:«اسپانیا، جشنی برای حواس پنج‌گانه است». بدون تردید در کنار غذا‌ های لذیذ، موسیقی، آواز و رقص فلامنکو بخش فراموش نشدنی دیگری از جذابیت‌ های اسپانیا است.

سن سباستین، مرکز استان باسک‌ نشین گوئیپوسکوای واقع در شمال اسپانیا است. این شهر در سال ۲۰۱۶ یکی از پایتخت‌ های فرهنگی اروپا است. سواحل سن سباستین سال‌ هاست که بهشت موج سواران از سراسر دنیا است.

بیشتر بخوانید : اخذ ویزای شینگن اسپانیا فوری ، نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بارسلون

عناصر مدرن شهرسازی و معماری از زمان برگزاری بازی‌ های المپیک در سال ۱۹۹۲ بر فضای بندر بارسلون که مرکز کاتالان‌ ها است، تاثیر گذاشته است. با این حال ساختار این شهر هنوز هم تحت تاثیر آنتونی گاودی، آرشیتکت مشهور اسپانیایی است که بسیار جلوتر از زمان خود می‌اندیشید و عمل میکرد.

مادرید، پایتخت اسپانیا، یکی از مراکز فرهنگ و هنر جهان محسوب میشود. در این شهر بیش از ۲۰ موزه وجود دارند که معروف‌ترین آنها “پرادو” است که به تاریخ هنر اروپا بین قرن ۱۲ تا ۱۹ میلادی میپردازد برای بازدید از این موزه میتوانید با تور اسپانیا سفر کنید.

دلیل اینکه چرا گردشگران عاشق اسپانیا هستند؟ ، برای اینکه شما هم به دلایل سفر گردشگران پی ببرید میتوانید با بهترین تور اسپانیا سفر کنید.