گردشگری در اسپانیا در ۲۴ ساعت

با وجود سومین شهر اسپانیا، والنسیا به طور سنتی از بارسلونا  برای جذب بازدید کننده عقب مانده است. ترکیبی دیدنی از معماری سنتی و آوانگارد، علاوه بر غذاهای محلی شگفت انگیز و تعداد زیادی از پروازهای مستقیم از انگلیس، والنسیا سریع تبدیل به پایتخت تعطیلات آخر هفته می شود که شما می توانید با تور اروپا سفر کرده و از این کشور زیبا دیدن کنید.

هنگام سفر به اسپانیا باید حتما آن را ببینید و کشفش کنید :

یکی از مزایای سفر به والنسیا این است که بتوانید هر دو شهر و ساحل را تجربه کنید. در اطراف خیابان های شهر قدیمی گشت و گذار در کلیساهای گوتیک، کاخ های بزرگ و میدان های سایه ای مانند پلازا دی ویرژن جای خوبی برای شروع است.

سفر به اسپانیا با تور اروپا در 24 ساعت

Ruzafa hippest barrio (ولسوالی) این نقطه از والنسیا پر از گالری های هنری، کتابخانه ها، کافی نت و رستوران های مطرح است که بسیار دیدنی است که با تور اروپا می توانید به دیدن این نقطه از والنسیا بروید.

ساحل فقط برای آفتابگیران نیست. ساحل های Las Arenas، La Malvarrosa و Patacona به راحتی از مرکز شهر قابل دسترسی هستند و در کنار شن های سرگردان، قدم زدن روی این شن ها بسیار لذت بخش است. رستوران هایی که در جلوی هتل قرار دارند یکی از بهترین مکان هایی هستند که می توانید غذاهای دریایی محلی را تست کنید.

در زمان سفر به اسپانیا باید بازدید کنیم

 

سال ۲۰۱۸، ۲۰ سال شهر هنر و علوم را به نمایش می گذارد، یک مجموعه چند وجهی چشمگیر است که توسط سانتیاگو کالاتراوا طراحی شده و شامل آکواریوم، سینمای ۳D، موزه علمی، خانه اپرا و باغ مجسمه سازی است.

برای افرادی که علاقه ی زیادی به دیدن این شهر از سطح بالا هستند، احتمالا بهترین دیدگاه این شهر از منظر بلند Mirador Ataneo است که ۵۰ متر بالاتر از سطح زمین است.

برای دیدن این چشم انداز زیبا می توانید با ارزانترین تور اروپا سفر کنید و دیدن کنید.