چند کشور در قاره اروپا که با تور اروپا باید از آن دیدن کنید و گردشگری از این کشورها را از دست ندهید برای بازدید کافیست با تور اروپا ، روشاگشت در ارتباط باشید.

۱-دوبلین ، ایرلند

ابتدا از دوبلین شروع کنیم ، این کلیسا در دوبلین قرار دارد که بسیار زیباست و دارای چهار نمایشگاه مختلف است و این نمایشگاه ها راجب تایخچه ی دوبلین ، و قرون وسطی دوبلین که چه سرگذشتی داشته، شما را از گذشته و تاریخچه ی این کشور باخبر می کند که می توانید با تور اروپا به این شهر سفر کنید مکان عالی برای شروع گردشگری است.

۲-پاریس ، فرانسه

پاریس یکی از شهر هایی است که جزو  چند کشور در قاره اروپا که با تور اروپا باید از آن دیدن کنید،  بیشتر ما فرانسه را یک شهر عاشقانه می شناسیم. پاریس یکی از قشنگ ترین پایتخت ها شناخته شده است. و مناظر مشهوری دارد که باید از آن دیدن کنید  برج ایفل ، ناتروم است که دیدن آن را نباید از دست بدهید که می توانید به این شهر رویایی با تور فرانسه سفر کنید.

۳-ادینبورگ ، اسکاتلند

پایتخت اسکاتلند جزو چند کشور در قاره اروپا که با تور اروپا باید از آن دیدن کنید ، اگر طالب محیط های آرامش بخش و ساکت هستید می توانید به شهر های کلتون هیل ، ادین برگ ، سفر کنید و این نقاط را با تور ارزان اروپا دیدن کنید و لذت ببرید.

معروف ترین جاذبه ی ادینبورگ تا به امروز مسجد سلطنتی است گرچه کلمه ی جاذبه برای این منطقه بسیار کم است و این مسجد سلطنتی بهترین نقطه منحصر به فرد برای دیدن است. در اینجا شما می توانید همه ی وسایلی که می خواهید را از مغازه های تارتان پیدا کنید. خیابان های این محدوده با حضور خوانندگان خیابانی بسیار شلوغ می شود که می توانید با ارزانترین تور، تور اروپا سفر کنید و لذت ببرید.

برای گشت و گذار در قاره اروپا میتوانید با تور نوروزی ۹۸ هرچه سریعتر برای رزرو تور موردنظر هرچه سریعتر اقدام  کنید و برای دریافت ویزای شینگن کشورهای فرانسه ، اسپانیا و … اقدام کنید کافیست با راه های ارتباطی روشاگشت در ارتباط باشید.