چهار کشور دیدنی در قاره اروپا در فصل پاییز که حتما با تور اروپا باید ببینید!!

پیدمونت ، ایتالیا (Piedmont)

 

پیدمونت ، ایتالیا (Piedmont)

پاییز و بویژه ماه اُکتبر فصل اوج غذا و نوشیدنی در ایتالیاست، زمانیکه فستیوال قارچها، شاه بلوطها و شکلات برای لذت بردن از طعم فوق العاده آن ارائه میشود که با تور اروپا از این لحظه لذت ببرید. پیدمونت با ارائه مناظر پاییزی شگفت انگیز جایگاه غذا های وسوسه انگیز و نوشیدنی منطقه شمال غربی است. در این منطقه صد ها مسیر و جاده پیاده روی برای کشف قله  هایی که در پاییز با رنگهای جادویی به آتش کشیده شده اند، وجود دارد.

آرِگون، اسپانیا (Aragon)

 

آرِگون، اسپانیا (Aragon)

این مکان تمام ویژگیها و شگفتیهای طبیعی از کوه  های بی نظیر و قله  های شگفت انگیز را ارائه میدهد و هم چنین جایگاه پارک ملی اُوردِسا و مونتی پوردیدو (Ordesa and Monte Perdido National Park) که اولین پارک ملی اسپانیاست، میباشد که لذت دیدن آنرا با سفر با تور اروپا از دست ندهید. جاییکه علاوه بر رنگهای متنوع پاییزی فرصت تماشای حیات وحش خیره کننده و آبشار های جذاب برای شما فراهم میشود.

پویگسِردا، اسپانیا (Puigcerda)

 

پویگسِردا، اسپانیا (Puigcerda)

پویگسِردا پایتخت منطقه سِرِندا (Cerdana) است ، یک روستای زیبا که تعداد متعددی از بوتیکها، رستورانها و هم چنین مکانهای تاریخی متعددی را مانند یک مرکز شهر بزرگ ارائه میدهد. این مکان هم چنین دارای مسیر های پیاده روی و نقاط شگفت انگیز برای کشف درخشش و زیبایی  های رنگ  های درخشان و طلایی پاییز میباشد که با تور اروپا میتوانید به این جای زیبا سفر کنید. پَسینگ دِل اینمورِیتز (Passeig dels Enmorats) یکی از بهترین مکانها برای تماشای شروع برگ ریزان پاییز خواهد بود. یک دنباله خط درختی در خروجی روستا قرار دارد، جاییکه مسیر یک پیاده روی آسان برای سپری کردن اوقات در صبح یا بعدازظهر است. دوربین خود را بردارید و به قدم زدن در امتداد سواحل پوشیده از درخت، دریاچه پویگسِردا و پارک شییِربِک ( Schierbeck Park) بپردازید.

دره لوآه، فرانسه (Loire Valley)

 

دره لوآه، فرانسه (Loire Valley)

دره لوآه همراه با زمین ۱۸۵۰۰۰ جریبی انگور که همه جا گسترانده شده در ماه اکتبر هنگامی که در قله کوه ها جشن رقص رنگها بر پا میشود، نمایش خیره کننده ای را ارائه میدهد. برخی پاییز در این منطقه را با پاییز انگلستان که یکی از محبوبترین و مقاصد اروپا برای سفر با تور اروپا در این فصل است، مقایسه میکنند.

برای سفر به این چهار کشور دیدنی در قاره اروپا در فصل پاییز میتوانید با بهترین تور اروپا سفر کنید تا بهترین لحظات خوش را در این فصل زیبا کنار خانواده و دوستان خود بگذرانید.