برترین کشور ها در میزبانی از گردشگران کدامند ؟

آنچه که در میزبانی یک کشور خیلی اهمیت دارد خدمات آن کشور به گردشگرانش است،ممکن است خیلی مهیج نباشد اما جمعیت گردشگران را به صورت چشمگیری افزایش می دهد.

گردش در ایتالیا 

ایتالیا در رتبه‌ی ۱۱ جهانی، در رابطه با زیرساخت‌ها و خدمات توریستی است. امتیاز آن‌ها در زمینه‌ی هتل در رتبه‌ی ۱۲ قرار دارد که در بدست آوردن رتبه‌ی ۱۱ جهانی، نقش پررنگی داشته است.

 گردش در کانادا

چیزی که باعث تمایز کانادا از دیگر کشورهای توریستی می‌شود، این است که این کشور در زمینه‌ی خودپردازهای بانکی در رتبه‌ی ۲ جهان قرار دارد. با این حال، در بین این کشورها، کانادا تنها کشوری است که ۷ کمپانی معروف کرایه‌ی خودرو را در خود ندارد (۶ کمپانی در آن حضور دارند).

گردش در آلمان

در فهرست بهترین کشورها برای توریست‌ها، آلمان با دارا بودن ۷ شرکت جهانی کرایه‌ی خودرو و دارا بودن رتبه‌ی ۱۴ در زمینه‌ی خودپردازهای بانکی، رتبه‌ی ۹ جهان را در زمینه‌ی خدمات و زیرساخت‌های گردشگری به خود اختصاص داده است.

همچنین، آلمان رتبه‌ی ۳ در زمینه‌ی مقاصد گردشگری در جهان را دارا است و دلیل آن‌هم امتیاز بالای آن در زمینه‌ی فرهنگ و ظرفیت‌های شغلی و همچنین امکانات هوایی آن است.
با تور اروپا روشا گشت فرصت سفر به آلمان و از دست ندهیم.

گردش در پرتغال

کشور پرتغال در تمامی عوامل و فاکتورهای مربوط به زیرساخت‌های توریستی رتبه‌ی خوبی برای خود دست و پا کرده است.

همچنین این کشور در دیگر زمینه‌های رقابتی مربوط به سفر و گردشگری وضعیت بسیار خوبی دارد. این زمینه‌ها شامل ایمنی و امنیت ومقبولیت بین‌المللی و سیاسی است و همگی باهم باعث شده‌اند تا پرتغال به جایگاه ۴ جهان در زمینه‌ زیرساخت‌های گردشگری برسد.

گردش در اسپانیا

خدمات توریستی و زیرساخت‌های مربوط به آن در اسپانیا، در رتبه‌ی ۲ جهان قرار دارد. این کشور در رتبه‌ی ۴ در زمینه‌ی کیفیت خدمات و رتبه‌ی ۹ در زمینه‌ی هتل قرار دارد.

همچنین، اسپانیا رتبه‌ی ۱ جهان را در جمع‌بندی جهانی سفر و گردشگری را در دستان خود دارد. همه‌ی این‌ها به این معنی است که این مکان برای گذراندن تعطیلات محشر است.

برای سفر به این کشور های برتر در میزبانی از گردشگران با تور نوروز ۹۸ تور کشور مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای دریافت ویزای شینگن کشور های اسپانیا ، فرانسه ،ایتالیا و .. اقدام کنید و با روشاگشت در ارتباط باشید.