کشور های برگزیده برای سفر به اروپا با تور اروپا

فنلاند، اروپا

فنلاندی ها هر ساله سالگرد استقلال خود را با ذوق و شوق بسیار جشن می گیرند و در هر منطقه برنامه هایی مخصوص به خود اجرا می کنند. انواع و اقسام رویدادها از کنسرت تا آشپزی همگانی و عصرهای سونا و نمایشگاه های پوستر، همگی در جشن استقلال فنلاند در انتظار مردم اند.
همچنین پارک ملی جدیدی با وسعت ۱۱۰۰۰ هکتار در هوسا به چشم می خورد که از مملو از درختان کاج است و به رودخانه های متقاطع بسیاری آراسته شده است که دیدن آن و سفر با تور اروپا خالی از لطف نیست.

از آن جا که فنلاند در سال پیش رو میزبان مسابقات جهانی اسکیت و مسابقات اسکی نیمکره دنیاست، وقتی بسیار مناسبی است که به فنلاند سفر کنید و این فرهنگ متمایز و مناظر طبیعی دلبرانه اش را کشف کنید.

سفر به کانادا، آمریکای شمالی با تور اروپا

رویکرد مثبت رهبر جدید کانادا و شهرهای پویای این کشور، شاخص های جهانی قابلیت زندگی را تسخیر کرده اند.

همچنین شهرت کانادا در مودب بودن همه جانبه، باعث شده تا این دومین کشور جهان، ۱۵۰ امین سالگرد خود را در سال ۲۰۱۷ و در سلامت تمام جشن بگیرد. کانادا در تمام این سال ها در برابر میهمانان ناخوانده خود بسیار گرم و میهمان نواز برخورد کرده است که میتوانید برای لذت بردن از مهمان نوازی مردم کانادا با تور اروپا سفر کنید.

کلمبیا، آمریکای جنوبی

به سبب سال ها جنگِ شهری و جرم های خشونت آمیر، ده ها سال تنها پاسپورت برخی از مسافران فعلان و پیگیر برای ورود و بازدید به این کشور مهر زده می شد. اما امروزه و پس از گذشت مدت کوتاهی، گویی همه چیز عوض شده و کلمبیا توانسته به نگینی بی بدیل در میان کشورهای جنوب آمریکا بدل شود.

اعجابی جهانی در کار نیست، کلمبیا آمیزه ای از فرهنگی زنده، طبیعتی خارق العاده و میهمان نوازی بسیار است که همه این ها در کنار هم ترکیب وسوسه کننده ای برای سفر با تور اروپا به این کشور است.

دومنیکن، کارائیب

یکی از شوخی محلی ها در مورد خودشان این است که اگر کریستف کلمب از خواب مرگ برخیزد و به کارئیب بازگردد، جزیره دومنیکن تنها جایی است که خواهد شناخت! شما هم تنها با نگاهی به سرخس های ماقبل تاریخ و سواحل متروک این جزیره، معنای شوخی آن ها را درخواهید یافت.
برای سفر به بهترین کشورهای اروپایی میتوانید با بهترین تور اروپا ، روشاگشت سفر کنید تا اوقات خوبی را در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید.