کشور پرتغال یکی از بهترین مقصدها برای گذراندن تعطیلات است. به همین دلیل از مهم ترین مقاصد تور اروپا به شمار می رود. با روشاگشت همراه باشید تا با این کشور منحصر به فرد بیشتر آشنا شوید. شاید دلیل شما برای انتخاب تور اروپا کشور پرتغال باشد.

 

۱- بازدید از لیسبون و پورتو در تور اروپا

دو شهر، دو رودخانه: لیسبون، یک شهر پر از نور، و پورتو، که نام آن را با نوشیدنی های معروف می شناسند.

 

کشور پرتغال در تور اروپا (1)

۲- رفتن به سواحل پرتغال در تور اروپابا در اختیار داشتن حدود ۶۰۰ مایل ساحل، که بیشتر آن ساحل شنی است، پرتغال یک بهشت ساحلی است!

 

 

کشور پرتغال در تور اروپا (2)

۳- گشت و گذار در پرتغال: ۳۶۵ روز در سال

ساحل پرتغال ساحل غول پیکری است که تعداد بسیار زیادی از نقاط مختلف را در فاصله کوتاهی از یکدیگر گرد هم جمع می کند. با انتخاب تور اروپا در تمام سال می توانید مطمئن باشید که پرتغال همیشه برایتان دیدنی خواهد بود.

 

کشور پرتغال در تور اروپا (3)

۴- بازی گلف با چشم انداز دریا

گذراندن دوره های عالی گلف در مناظر خیره کننده، در آب و هوای سالم همراه با هم بازی های مهمان نواز با روابط دوستانه. اگر تور اروپا را انتخاب می کنید و به بازی گلف نیز علاقمندید این گزینه را از دست ندهید!

 

کشور پرتغال در تور اروپا (4)

۵- چشیدن طعم غذا و نوشیدنی پرتغالی

یک راز همیشگی: ماهی و غذاهای دریایی، نوشیدنی های با کیفیت، روغن زیتون و رژیم غذایی مدیترانه ای. جذابترین بخش سفر به پرتغال هستند. شاید تور اروپا را انتخاب کرده اید تا روزهای منحصر به فرد را تجربه کنید. پس این ویژگی برای شماست!

 

کشور پرتغال در تور اروپا (5)

۶-جشنواره های تابستانی پرتغال

موسیقی، خورشید و دریا، مهمانی هر شب و ۸۵۰ کیلومتر ساحل: این بهترین ترکیب در جشنواره های تابستانی پرتغال است. تور اروپایی را انتخاب کنید که شما را به کشور پرتغال ببرد. شک نکنید که بهترین سفر در انتظار شماست.

 

کشور پرتغال در تور اروپا (6)

۷- گوش دادن به فادو

شعر و مالیخولیا، فادو نماد شناخته شده ی پرتغال و یک موسیقی واقعی جهانی است.

 

کشور پرتغال در تور اروپا (7)

۸- میراث جهانی در پرتغال

ارائه انواع سبک ها از دوره های مختلف. پرتغال یک سفر هیجان انگیز از طریق نمایش تاریخ غنی برای شما رقم میزند. اگر از آن دسته افرادی هستید که تور اروپا را به منظور تماشای تاریخ انتخاب می کنید قطعا پرتغال یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست.

 

کشور پرتغال در تور اروپا (8)

۹- جزایر مادیرا و آزورس در اقیانوس اطلس را تماشا کنید

مادر طبیعت دو جزیره ی پر از زیبایی های طبیعی ایجاد کرده است. این دو جزیره آماده اکتشاف در عظمت آبی اقیانوس اطلس هستند. برای این تجربه ی هیجان انگیز کافیست تور اروپا و کشور پرتغال را انتخاب کنید.

 

کشور پرتغال در تور اروپا (9)

۱۰- Fátima، سفربه محراب جهان

فاطیما یکی از مهمترین مکان های اختصاص داده شده به خاندان ویرجین است. این مکان همه ساله زائران را از سراسر جهان جذب می کند. اگر علاوه بر علاقه به مکان های تاریخی و جشن های کشورهای اروپایی به مکان های مذهبی و زیارتی نیز علاقه دارید می توانید با انتخاب تور اروپا از فاطیما دیدن کنید.

 

کشور پرتغال در تور اروپا (10)

راه های ارتباطی ما: