کشور گل های تور اروپا

هلند که در لیست کشور های تور اروپا قرار دارد ، کشوری کوچک است که به خاطر طبیعت منحصر به فردش به شهرت جهانی رسیده است. طبیعت بهاری، مناظر بدیع، چشم‌انداز آسیاب‌های بادی، دشت‎‌های پر از گل‌های رنگارنگ همه نشانی از ورود به اقلیمی آرامش‌بخش دارند.

همه هلند را با نام کشور گل ها و سرزمین لاله ها میشناسند.

هلند به خاطر داشتن بزرگترین نمایشگاه های گل لاله و صادرات آن به نقاط مختلف، شهرت زیادی دارد.

گردشگران تور اروپا که به هلند سفر کرده اند هلند را زیبا ترین کشور با آب و هوای خوب میدانند.

سرزمین هلند بسیار پایین تر از سطح دریا قرار گرفته و تنها نیمی از زمین های این کشور ۱ متر بالا تر از دریا قرا دارند. آمستردام پایتخت نیز ۲ متر پایین تر از سطح دریا واقع شده است. شهر «Zuidplaspolder» در شمال شرقی روتردام ۷ متر پایین تر از سطح متوسط دریاست و از این نظر همراه با شهری در دانمارک پست ترین نقطه جغرافیایی در قاره اروپا به شمار می رود.

جالب است بدانید این کشور تور اروپایی بر اساس گزارش های رسمی منتشر شده، در میان ۱۲۵ کشور جهان مغذی ترین، سالم ترین و مقرون به صرفه ترین غذا را در اختیار دارد و سالم ترین کشور به شمار می رود. به طوری که برخی ها نیز اعتقاد دارند که مصرف فراوان لبنیات هلندی ها را بلند قد ترین نژاد جهان کرده است.

یادتان باشد اگر کشور هلند را در تور اروپا برگزیدید ، بدانید که شهروندان کشور هلند با ساک های دستی شخصی خود وارد فروشگاه ها شده و مواد غذایی تهیه می کنند. بنابراین هنگام سفر به این کشور باید این مورد را در نظر داشته باشید.

شهر هوتن کشور هلند اکنون امن ترین و پاک ترین مکان دنیا به شمار می رود. زیرا در آغاز دهه ۱۹۸۰ میلادی، ۴ هزار نفر از مردم تصمیم گرفتند شهروندان را به استفاده بیشتر از دوچرخه ها تشویق نمایند.

استعمال تنباکو در هلند ممنوع میباشد.

هلندی ها عاشق حیوانات بوده و قوانین سخت گیرانه ای را در برابر آزار حیوانات وضع کرده اند.

اگر زبان انگلیسی را بلد هستید بهتر است بدانید اکثر هلندی ها زبان انگلیسی را زبان دوم خود میدانند. پس اگر از تور اروپا هلند را انتخاب کردید از زبان انگلیسی میتوانید برای ارتباط با هلندی ها استفاده کنید.

 

کشور گل های تور اروپا

راه های ارتباطی با تور اروپا: