با تور اروپا به کلیساهای معروف اروپا سفر کنید !!

کلیساهای بسیار معروفی در کشورهای اروپا وجود دارد که در این مطلب به چند نمونه اشاره کرده ایم و همچنین شما میتوانید با بهترین تور اروپا ، روشا گشت به بازدید این کلیساهای زیبا و پر از تاریخ سفر کنید.

کلیسای مقدس نوتردام  :

 

کلیساهای معروف اروپا
 

پاریس  به اندازه ی کافی جذابیت دارد که دیگر نیاز نیست  دلیل برای سفر به این کشور را ذکر کنیم اما با این حال اگر باز هم دنبال دلیل بیش تری برای سفر به شهر پاریس میگردید، این است که  وقتی که صحبت از زیبا ترین کلیسا های دنیا باشد بدون شک نام نوتردام هم هست و دلیل آنهم زیبایی ظاهری این کلیسای تاریخی است.

این کلیسا به معنای واقعی واقعا خاص است و در واقع یک بنای مذهبی فرهنگی است که هر ساله میلیون  ها بازدید کننده با تور اروپا دارد و به نوعی میتوان گفت بازدید از این کلیسا همانند برج ایفل شده است.

کلیسای پیتر مقدس یا کلیسای سن پیر

 

کلیساهای معروف اروپا
 

زیر بنای این کلیسا نزدیک به ۲۰۰ هزار متر مربع است و حجاری‌ ها و مجسمه‌ های سقف آن اثر میکل آنژ میباشد.نکته جالب اینکه نقشه هوایی ساختمان‌ های کلیسای سن پیرو به شکل یک کلید طراحی شده که نماد کلید بهشت محسوب میشود و مجسمه‌ های حواریون مسیح نیز به شکل نیم‌ دایره‌ ای در اطراف در ورودی این کلیسا نصب شده‌ است.

کلیسای زیبای  دومو

 

کلیساهای معروف اروپا
 

در یکی از زیبا ترین و دیدنیترین شهر های جهان، کلیسایی باشکوه خود نمایی میکند.

نام این کلیسا دومو است و در شهر میلان ایتالیا قرار دارد ، معماری این کلیسا به اندازه ای خلاقانه و پر از جزییات است که اصلا تعجب نمیکنیم وقتی که میشنویم که قرنها برای ساخت این کلیسا زمان صرف شده است.

تابستانهای این کلیسا پر از بازدید کننده و گردشگر با تور اروپا می شود و در زمستانهای زیر حجم زیادی از برف به اندازه ای خارق العاده میشود که مانند افسانه ها می شود انگار که واقعیت ندارد و یک نقاشی است.

برای بازدید از کلیساهای معروف اروپا  میتوانید با بهترین تور اروپا ، روشا گشت میتوانید با راه های ارتباطی روشا گشت در تماس باشید تا بهترین لحظات را برای خود و دوستانتان رقم بزنید.

بهترین تور اروپا ، روشا گشت میتواند لحظاتی خارق العاده برای شما رقم بزند.