متأسفانه بعضی اوقات شرایط برای یک توریست زمان محدودی برای لذت بردن از شهر رم ایتالیا فراهم می کند. با توجه به اهمیت تاریخی رم در تاریخ جهان، مهم است که بیشترین وقت خود را در آنجا بگذرانید. با وجود برنامه ریزی دقیق، بزرگترین جاذبه های رم را می توان در یک روز و یک شب مشاهده کرد.

بازدید از واتیکان

هنگامی که به منطقه واتیکان می روید، به سمت دیوار واتیکان توسط Piazza del Risorgimento بروید. که می توانید با تور اروپا به دیدن این کلیسای زیبا بروید.

در اطراف کلیسا می توانید چند مغازه را ببینید و خرید کنید و در رستوران های آنجا غذا بخورید و کلیسا در ساعت ۴ بعد ازظهر بسته می شود بنابراین تا قبل از این ساعت باید به دیدن موزه های واتیکان بروید و از دیدن آن لذت ببرید.

دیدن از قلعه سن آنجلو

هدف از رفتن به این قلعه این است  که دیدگاه چشمگیر قلعه سن آنجلو، قلعه باستانی که در طول تاریخ به عنوان یک آرامگاه، چنگال و پناهگاه خدمت کرده است، دیدن کنید. متاسفانه زمان کافی برای رفتن به داخل وجود ندارد، بنابراین باید به دیدن از بیرون کفایت کنید.

بازدید از چشمه Trevi

با پیاده روی کوتاهی می توانید از مغازه هایی که وحود دارد سوغاتی تهیه کنید و از مغازه ها دیدن کنید تا به چشمه برسید   هنگامی که به چشمه رسیدید، زمان زیادی را صرف نگاه کردن به آن می کنید.

گردشگری در ایتالیا با تور اروپا میتواند لذت بخش ترین لحظات را برای شما رقم بزند.

بازدید از پیاژا ناونا

از چشمه که گذر کنید در عرض ۲۰ دقیقه به Piazza Navona بروید. در اطراف پایتخت کمی بگردید و یک رستوران را انتخاب کنید وشام را صرف کنید.

همچنین می توانید به گردشگری در ایتالیا با تور اروپا بروید و از تمامی مناطق رم پایتخت ایتالیا هم دیدن کنید و وقت خود را به بهترین نحو بگذرانید.