موزه مرکز هنری در اسپانیا 

 

درباره ی موزه مرکز هنر ملی رینا صوفیه

گردشگری در موزه اسپانیا با تور اروپا ،موزه مرکز هنر ملی رینا صوفیه، موزه ملی اسپانیا هنر قرن بیست و یکم است. این موزه به طور رسمی در تاریخ 10 سپتامبر 1992 افتتاح شد و به نام ملکه صوفیه نامگذاری شده است. این مرکز در مادرید واقع شده است، با بهترین تور اروپا سفر کنید تا از این موزه ی زیبا دیدن کنید و لذت ببرید.

همچنین دارای یک کتابخانه دسترسی آزاد به متخصص در هنر، مجموعه ای از بیش از 100،000 کتاب، بیش از 3500 ضبط صدا و تقریبا 1000 ویدیو است.

 

بهترین موزه اسپانیا

اجزای این مجموعه هنری موزه ی اسپانیا 

موزه به طور عمده به هنر اسپانیا اختصاص داده شده است که تور اروپا شما را به دیدن این موزه دعوت می کند. برجسته از موزه شامل مجموعه عالی از دو بزرگترین استادان قرن بیست و یکم اسپانیا، پابلو پیکاسو و سالوادور دالی. مسلما، شاهکار معروف ترین موزه، گورنیکا نقاشی پیکاسو است. مجموعه رینا سوفیا است آثار هنرمندان: مانند خوان میرو، ادوآردو چیلیدا، پابلو Gargallo، خولیو گونزالس، لوئیس گورودیلو، خوان گریس، خوزه گوتیرز سولانا، لوسیو مونوز، خورخه Oteiza، خولیو رومرو د تورس، پابلو سرانو، و آنتونی تاپیس.

هنرمندان بین المللی چند در مجموعه هستند، اما آثار فرانسیس بیکن، جوزف بویس، پییر بونار، ژرژ براک، الکساندر کالدر، رابرت دولونه، ماکس ارنست، لوچیو فونتانا، دیمین هرست، دونالد جاد، واسیلی کاندینسکی، پل کله، ایو وجود دارد کلاین، فرناند لژه، ژاک لیپشیتس، رنه Magritte، هنری مور، بروس نومن گابریل اوروزکو، نام جون پایک، من ری، دیگو ریورا، مارک روتکو، جولیان اشنابل، ریچارد سرا، سیندی شرمن، Clyfford این حال، ایو Tanguy، و گرگ وستلند با تور اروپا به دیدن این آثار هنرمندان معروف بروید و دیدن کنید.

گردشگری در موزه اسپانیا با تور اروپا در موزه هنری این مجموعه

مجتمع های بزرگ مدرن و اضافه شده به ساختمان های قدیمی از سال 1980 آغاز شده است. ساختمان مرکزی این موزه یازده بیمارستان قرن 18 بود. این ساختمان به عنوان مرکز هنر از سال 1986 تا زمانی که در موزه ملی رینا صوفیا در سال 1988 تأسیس شد. در سال 1988، قسمتهای موزه جدید به عموم مردم باز شد، بیشتر در تنظیمات موقت، همان سال توسط وزارت فرهنگ به عنوان یک موزه ملی تعیین شد. هویت معماری آن در سال 1989 توسط ایان ریچی با سه برج شیشه ای تغییر شکل یافت.

 روشاگشت بهترین تور اروپا برای سفر به اسپانیا و بازدید این موزه هنری است که با پایین ترین هزینه و با سرعت کم می توانید به اسپانیا سفر کنید.