موزه مرکز هنری در اسپانیا 

 

درباره ی موزه مرکز هنر ملی رینا صوفیه

گردشگری در موزه اسپانیا با تور اروپا ،موزه مرکز هنر ملی رینا صوفیه، موزه ملی اسپانیا هنر قرن بیست و یکم است. این موزه به طور رسمی در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۱۹۹۲ افتتاح شد و به نام ملکه صوفیه نامگذاری شده است. این مرکز در مادرید واقع شده است، با بهترین تور اروپا سفر کنید تا از این موزه ی زیبا دیدن کنید و لذت ببرید.

همچنین دارای یک کتابخانه دسترسی آزاد به متخصص در هنر، مجموعه ای از بیش از ۱۰۰،۰۰۰ کتاب، بیش از ۳۵۰۰ ضبط صدا و تقریبا ۱۰۰۰ ویدیو است.

 

بهترین موزه اسپانیا

اجزای این مجموعه هنری موزه ی اسپانیا 

موزه به طور عمده به هنر اسپانیا اختصاص داده شده است که تور اروپا شما را به دیدن این موزه دعوت می کند. برجسته از موزه شامل مجموعه عالی از دو بزرگترین استادان قرن بیست و یکم اسپانیا، پابلو پیکاسو و سالوادور دالی. مسلما، شاهکار معروف ترین موزه، گورنیکا نقاشی پیکاسو است. مجموعه رینا سوفیا است آثار هنرمندان: مانند خوان میرو، ادوآردو چیلیدا، پابلو Gargallo، خولیو گونزالس، لوئیس گورودیلو، خوان گریس، خوزه گوتیرز سولانا، لوسیو مونوز، خورخه Oteiza، خولیو رومرو د تورس، پابلو سرانو، و آنتونی تاپیس.

هنرمندان بین المللی چند در مجموعه هستند، اما آثار فرانسیس بیکن، جوزف بویس، پییر بونار، ژرژ براک، الکساندر کالدر، رابرت دولونه، ماکس ارنست، لوچیو فونتانا، دیمین هرست، دونالد جاد، واسیلی کاندینسکی، پل کله، ایو وجود دارد کلاین، فرناند لژه، ژاک لیپشیتس، رنه Magritte، هنری مور، بروس نومن گابریل اوروزکو، نام جون پایک، من ری، دیگو ریورا، مارک روتکو، جولیان اشنابل، ریچارد سرا، سیندی شرمن، Clyfford این حال، ایو Tanguy، و گرگ وستلند با تور اروپا به دیدن این آثار هنرمندان معروف بروید و دیدن کنید.

گردشگری در موزه اسپانیا با تور اروپا در موزه هنری این مجموعه

مجتمع های بزرگ مدرن و اضافه شده به ساختمان های قدیمی از سال ۱۹۸۰ آغاز شده است. ساختمان مرکزی این موزه یازده بیمارستان قرن ۱۸ بود. این ساختمان به عنوان مرکز هنر از سال ۱۹۸۶ تا زمانی که در موزه ملی رینا صوفیا در سال ۱۹۸۸ تأسیس شد. در سال ۱۹۸۸، قسمتهای موزه جدید به عموم مردم باز شد، بیشتر در تنظیمات موقت، همان سال توسط وزارت فرهنگ به عنوان یک موزه ملی تعیین شد. هویت معماری آن در سال ۱۹۸۹ توسط ایان ریچی با سه برج شیشه ای تغییر شکل یافت.

 روشاگشت بهترین تور اروپا برای سفر به اسپانیا و بازدید این موزه هنری است که با پایین ترین هزینه و با سرعت کم می توانید به اسپانیا سفر کنید.