موزه بریتیش

کلید به جهان قدیم

گردشگری در موزه بریتیش با تور اروپا که حتما باید این گالری طولانی، دیدنی و جذاب، تقریبا طولانی از سمت غرب موزه، خانه های مجسمه سازی و مصنوعات از حدود ۳۰۰۰ سال تمدن باستان مصری را در بر می گیرد را بگردید و دیدن کنید. این بوت های دیدنی و جذاب، سارکوفاتی های با شکوه و حکاکی و نمایشگاه موزه های محبوب – Rosetta Stone از ۱۹۶ قبل از میلاد ساخته شده است..

چرا باید به دیدن موزه ی بریتیش رفت؟؟

این موزه یک فوریت برای دیدن از این شکوه، جاه طلبی و پیچیدگی فرهنگ مصر باستان را می دهد. که با تو اروپا به دیدن فرهنگ و تمدن این موزه بروید.

مجاور این موزه یک  گالری طولانی از دوران قدیم مصر بوجود دارد که به طور کامل می توانید از اتفاقات که در قدیم افتاده است با خبر شوید.

 موزه بریتیش بسیار شلوغ است چون بسیار بازدید کننده دارد و برای اولین بار با تور اروپا به این موزه بروید و در مصر باستان قدم بزنید.

 

مجسمه های پارتنون

این پک ها و مجسمه ها بخشی از پارتنون در آکروپلیس آتن بود که از ۴۴۷ تا ۴۳۸ سال ساخته شده بود. آنها در سال ۱۸۰۵ توسط لرد الگین، سفیر بریتانیا در امپراتوری عثمانی، در تلاش برای نجات آنها از تخریب بیشتر، برداشته شدند، اما داشتن موزه بریتانیا از ماربلز الگین، به عنوان آنها نامیده می شود.
چرا باید این قسمت را ببینید:این ویترین ها هر کدام دارای یک مجسمه ی مستقل، یک تصویر بسیار دقیق از جامعۀ آتی و آداب و رسوم مصر را نشان می دهد

گردشگری در موزه بریتیش با تور اروپا در قسمت گالری پورسلین

سرامیک چینی

این مجموعه خیره کننده از سرامیک چینی برای زیبایی، نادر بودن و ارزش تاریخی آن برجسته است. برخی از قطعات به حدود ۲۰۰۰ سال پیش به اختراع چینی تبدیل شده اند.

چرا باید به  دیدن این گالری رفت :

این گالری دارای بیش از ۱۷۰۰ نمونه از زیبایی های زیبا و سرامیک است که هر دو عملی و خیالی است.