گردش در مسکو با تور اروپا

گردش مسکو پایتخت روسیه

مسکو دارای یک رودخانه به نام “مسکو” است ، که در غرب روسیه واقع شده و سرمایه جهانی به حساب می آید.

در هسته ی تاریخی این کشور کرملین است ، که بسیار پیچیده است که در آن جا به عنوان رئیس جمهور و گنجینه های تزار است.با تور اروپا سفر کنید و از این هسته ی تاریخی دیدن کنید.

کرملین یک مجتمع ثروتمند در قلب مسکو است و از رودخانه مسکو تا جنوب، کلیسای سنت باسیل و میدان سرخ به شرق و باغ الکساندر ،  خارج از دیوارهای آن، میدان سرخ، مرکز نمادین روسیه است. این خانه به مأموریت لنین، مجموعه جامع موزه ملی تاریخی است و کلیسای جامع سنت باسیل، که به خاطر گنبد های رنگارنگ به پیاز مشهور است. که می توانید با تور اروپا به دیدن این گنبدها سفر کنید.

باغ حلقه ای دارای کافه ها، کلاب های شبانه و موزه هایی مانند موزه ایالت پوشکین، با بسیاری از آثار امپرسیونیستی و گالری خارجه تبتاکوف، متخصص در هنر روسی است. در نزدیکی تئاتر بلشوی، شناخته شده برای باله و اپرا، یک خیابان با مغازه های لوکس مجهز است. به سمت شمال، برج تلویزیون استنیکینو، نمایش پانوراما را ارائه می دهد. در زمستان ، اسکی روی یخ به پارک گورکی، و همچنین جشنواره زمستانی روسیه شامل موسیقی و رقص می پردازد که سفر با تور اروپا می توانید از این جشنواره دیدن کنید.. جنوب مرکز شهر موزه معماری فضای باز است، که طیف گسترده ای از انواع ساختمان ها را نشان می دهد.

گردش در میدان سرخ با تور اروپا

میدان سرخ یک میدان در شهر مسکو، روسیه است. از کرملین جدا است ، قلمرو سلطنتی سابق و در حال حاضر محل اقامت رسمی رئیس جمهور روسیه، به عنوان یک دوره بازرگانی تاریخی شناخته می شود. که با ارزانترین تور اروپا به دیدن این میدان بروید و لذت ببرید.

مقبره لنین

همچنین به عنوان آرامگاه لنین شناخته شده است، واقع در میدان سرخ در مرکز مسکو، مقبره ای است که در حال حاضر به عنوان محل سکونت رهبر شوروی ولادیمیر لنین است. که می توانید با تور اروپا بدون تلف کردن وقت به دیدن این مقبره سفر کنید.

برای سفر به مسکو میتوانید با بهترین تور اروپا ، روشاگشت سفر کنید و برای برقراری ارتباط با شماره تماس های ذکر شده تماس بگیرید.