اروپا خانه ۵۰ کشور است که یکی از متنوع ترین قاره ها از نظر فرهنگ ، تاریخ و جغرافیا است که شامل صدها مکان دیدنی که  توسط یونسکو به ثبت رسیده است .
مکان های دیدنی کمی در دنیا وجود دارد که به اندازه تپه های توسکان ایتالیا زیبا و دلنواز باشند زیبایی فوق العاده آن به دلیل درختان سرو ، تاکستان های چهل تکه و خانه های روستایی می باشد . ترکیب رنگ سبز و زرد در این تپه ها چشم را نوازش میکند .

ییلاقات توسکان ، قطعه ای از بهشت در ایتالیا

گردشگران با اهداف مختلفی به این قطعه در بهشت سفر میکنند برخی برای  دیدن آثار هنری و برخی دیگر برای لذت بردن از این طبیعت بسیار زیبا .

ییلاقات توسکان ، قطعه ای از بهشت در ایتالیا

شاید وقتی که میخواهید به ایتالیا سفر کنید در فکرتان فقط به بازدید از جاذبه های و آثار تاریخی آن بیاندیشید . ولی منطقه توسکانی مجموعه ای از جاذبه های زیبایی را در خود جایی داده که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند . وضیعت آب و هوا در کشور ایتالیا در مناطق مختلف آن کاملا متفاوت است . منطقه توسکانی دارای آب و هوای معتدلی است که تابستان و زمستان آن با هم زیاد فرق ندارد .

ییلاقات توسکان ، قطعه ای از بهشت در ایتالیا

از آثار دیدنی توسکان میتوان به این مواد اشاره کرد :فلورانس ،سینا ،پیزا ،لوکاس ،و …. که هر کدام زیبایی بی نظیری دارند .

با قدم زدن در این بهشت گم شده از زیبای های آن لذت برده و از آثار تاریخی آن دیدن فرمایید و این لذت را با تور اروپای روشاگشت قسمت کنید .

وقتی با تور اروپای روشاگشت مسافرت کردید مطمئن باشید که از سفر خود نهایت لذت را می برید .

ییلاقات توسکان ، قطعه ای از بهشت در ایتالیا
راه های ارتباطی ما: