۱۰ مقصد مهم تور اروپا. بخش اول، پراگ

 

قاره اروپا همیشه با جذابیت های فراوان برای سفر همراه بوده است. به همین دلیل تور اروپا معمولا پرطرفدارترین تور تفریحی است. در جای جای این قاره ترکیبی غنی از رستوران ها و جاذبه ها، حمل و نقل عمومی آسان و نرخ جرم کم با قیمت های نسبتا مقرون به صرفه برای اقامت و غذا به چشم میخورد. روشاگشت لیستی از بهترین مقاصد اروپایی برای کسانی که تور اروپا را برگزیده اند انتخاب کرده است.

بخوانید و کفشهای پیاده روی خود را بپوشید، برای یافتن این جواهرات اروپایی به آنها نیاز دارید!

در بخش اول این مقاله قصد معرفی جمهوری چک و شهر پراگ را داریم. با ما همراه باشید.

۱- پراگ، جمهوری چک

شهر پراگ توسط رودخانه ولتوا به دو نیم تقسیم شده است، پراگ شهر جذاب و زیبایی است، با مناظر خیره کننده به همراه مناطق قرون وسطایی و مدرن میتواند یک انتخاب عالی برای تور اروپا باشد.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش اول، پراگ

برای آشنایی با فرهنگ پراگ، از غذا شروع کنید. غذاهای سنتی شهر پراگ بسیار جالب توجه هستند. قیمت هتل در شهر پراگ به طور میانگین ۱۳۲ دلار برای یک شب است که از متوسط قیمت سایر کشورهای اروپایی کمتر است.

هتل Unitas، در یک کلیسای قدیمی و در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است .این هتل میتواند برای شما شبهایی آرام رقم بزند. پراگ تحولات تاریخی زیادی را از سر گذرانده است. اگر تور اروپا را انتخاب کرده اید و به مطالعه ی تاریخ نیز علاقه دارید، پراگ می تواند یک انتخاب خوب باشد.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش اول، پراگ (2)

در بخش های بعدی دیگر مقصدهای مهم تور اروپا را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

همچنین مشاورین روشاگشت آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان در زمینه ی تور اروپا هستند.

راه های ارتباطی ما: