10 مقصد مهم تور اروپا. بخش دوم، فرانسه و یونان

 

در بخش دوم مقاله ی 10 مقصد مهم تور اروپا قصد داریم فرانسه و یونان را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 

2. پاریس، فرانسه

 

پاریس اگر مهمترین مقصد تور اروپا نباشد قطعا یکی از مهم ترین آنهاست. اغلب کسانی که تور اروپا را انتخاب می کنند رفتن به پاریس جزء اولویت هایشان است.پاریس دارای ساختمان های زیبا و بناهای تاریخی است. برج ایفل معروف ترین بنای فرانسه و یکی از بزرگترین سازه های جهان است. همچنین کاخ الیزه، موزه ی لوور و کلیسای نوتردام از دیگر بناهای تاریخی مهم پاریس هستند.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش دوم، فرانسه و یونان (2)

تنوع غذایی و خوراکی فرانسه شامل پنیر های خوشمزه، نان، خمیر مرغ، پن کیک، نوشیدنی فرانسوی بزرگ، رستوران های محلی و مدرن میتوانند از دیگر بخش های مهم سفر شما به پاریس باشند.

گذراندن روزهای لذتبخش برای خانواده به همراه فرزندان در دیزنی لند و پارک آستریکس میتواند سفر را کامل کند.

3. کرت، یونان

یونان کشوری متمدن و دارای جاذبه های گردشگری بیشمار است. کرت یکی از مهمترین جاذبه های یونان است.جزیره ای مدیترانه ای که از آن با نام گهواره تمدن اروپا یاد می کنند.کاخ کنوسوس،فرهنگ کهن و سواحل منحصر به فرد از جمله جاذبه های یونان هستند. اگر تور اروپا را انتخاب کرده اید حتما بازدید از یونان افسانه ای را در برنامه ی خود بگنجانید. غذاهای جذاب دریایی یونان می توانند یکی از بخش های سفر شما باشند.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش دوم، فرانسه و یونان

با بازدید از بازارهای کشاورزان، دوچرخه سواری در کوهستان، قایقرانی با قایق های شیشه ای می توانید یک رو از سفر خود به یونان را در طبیعت بکر بگذرانید. همچنین یک سفر یک روزه به ساحل محبوب Elafonisi، برای دیدن شن و ماسه صورتی و فیروزه ای می تواند فکر خوبی باشد. جذابیت های یونان را در یک مقاله ی چند صفحه ای نیز نمی توان جا داد. چرا که یونان در عرصه های گوناگون پیشینه ی کهن و خاص خود را داراست. ولی بی شک می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای تور اروپا باشد.

 

برای ادامه ی معرفی 10 مقصد مهم تور اروپا در آینده با ما همراه باشید. همچنین کارشناسان ما در روشاگشت آماده ی ارائه ی مشاوره در ارتباط با تور اروپا به شما عزیزان هستند.

راه های ارتباطی ما: