10 مقصد مهم تور اروپا. بخش سوم،لهستان و ایتالیا

 

در ادامه ی معرفی مقصدهای مهم تور اروپا،به دو کشور لهستان و ایتالیا می پردازیم. از لحاظ صنعت گردشگری ایتالیا موفقتر از لهستان است و در این عرصه به یکی از مهمترین مقاصد تور اروپا تبدیل شده است. در مقابل، کشور لهستان لااقل برای مردم ایران کمتر شناخته شده است. ولی جالب است بدانید که لهستان نیز به نوبه ی خود جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. برای آشنا شدن با این دو کشور با روشاگشت همراه باشید. شاید برای سفر تور اروپا لهستان یا ایتالیا را انتخاب کنید!

 

4. لهستان، کراکوف

یکی از قدیمی ترین شهرهای لهستان، کراکوف است که به آن لقب فلورانس لهستان داده اند. کراکوف مکان های باستانی بسیار زیاد و بازارهای قرون وسطایی جالب توجهی دارد.

سفر خود را از منطقه ی مرکزی تاریخی کراکوف آغاز کنید که دارای میدان اصلی Main Market Square به جا مانده از قرون وسطی است که مرکز آن به سبک رنسانس ساخته شده است. ساختمان های قرن چهاردهم خانه هایی هستند که از آنها برای فروش صنایع دستی سنتی لهستانی و نجاری استفاده می کنند. یکی از برجسته ترین آثار دیدنی در لهستان ساختمانی در قلعه ی وایول است که به شما توصیه میکنیم بازدید از آن را از دست ندهید. بازدید از این مجموعه در روزهای دوشنبه در فصل تابستان و یکشنبه ها در خارج از فصل رایگان است. لهستان یک انتخاب خوب و متفاوت برای تور اروپا باشد.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش سوم،لهستان و ایتالیا (2)

5. رم، ایتالیا

اگر اولین بار است که به رم می روید، در منطقه ی تاریخی سنترو استریکو بمانید، چرا که به همه ی جاذبه های گردشگری اصلی نزدیک است. فقط چند قدمی از کلیسای سنت پیتر، اتاق های دو نفره با صبحانه وجود دارد که قیمت آنها از 80 دلار در شب شروع می شود. بی شک اگر بازدید از رم را در برنامه تور اروپا قرار دهید پشیمان نخواهید شد.

شاید بیراه نباشد اگر بگوییم که واقعا هیچ شهر دیگری مانند رم در جهان وجود ندارد. در حالی که رم میخواهد یک شهر مدرندر قرن 21 باشد، به شدت تلاش میکند که بناهای تاریخی را و آثار باستانی خود را به صورت دست نخورده مراقبت کند. این شهر یکی از بزرگترین حفاری های باستان شناسی را برای کشف تاریخ 2800 ساله ی خود اجرا می کند.حفظ گذشته و تاریخ رم مانند یک وظیفه برجسته برای مردم شهر 2.8 میلیون نفری است.وقتی به کولوسئوم بروید، جایی که کسانی مانند رومولوس، جولیوس سزار و نرو یک بار در آن حکومت کرده اند، تصور می کنید که در حال قدم زدن در زمان هستید.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش سوم،لهستان و ایتالیا (3)

 

اگر شما عاشق تاریخ، معماری، موزه ها، غذای عالی، خرید، آثار تاریخی، و یک جلاتوی بزرگ هستید به رم بروید. به علاوه برای تکمیل سفر فوق العاده ی خود می توانید بازدید از شهر واتیکان، که یک مقصد شگفت انگیز است را در برنامه ی خود داشته باشید. این ویرانه ها و بناهای تاریخی منحصر به فرد ممکن است برای همیشه وجود نداشته باشند، بنابراین از همین حالا برای تماشای آنها برنامه ریزی کنید.

 

ایتالیا و لهستان دو مقصد خوب پس از انتخاب تور اروپا هستند. با معرفی های اجمالی که از این دو کشور داشتیم می توانید آنها را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنید. در بخش های بعدی این مقاله گزینه های دیگر تور اروپا را به شما عزیزان معرفی می کنیم.همچنین مشاوران روشاگشت پاسخگوی سوالات شما در ارتباط با تور اروپا هستند.

 

 

راه های ارتباطی ما: