۱۰ مقصد مهم تور اروپا. بخش پایانی، آلمان و لتونی

 

در بخش پایانی معرفی ۱۰ مقصد مهم تور اروپا کشورهای آلمان و لتونی را با هم بیشتر میشناسیم. کشور بیشتر شناخته شده ی آلمان یکی از پربازدیدترین کشورها برای ایرانیان است که در بسیاری مواقع به عنوان مقصد مهم تور اروپا در نظر گرفته می شود. از طرف دیگر کشور لتونی برای اکثریت مردم ایران شناخته شده نیست و بسیاری تصور می کنند این کشور نمی تواند انتخاب خوبی برای سفر تور اروپا باشد. ما در ادامه ی این مقاله با یک توضیح اجمالی سعی داریم این کشور را به شما معرفی کنیم. شاید در لیست کشورهای مقصد تور اروپا تنوع ایجاد شود!

 

۹٫ برلین، آلمان

 

اگر برای سفر تور اروپا قصد دارید به آلمان سفر کنید بهتر است اطلاعات کلی از این کشور داشته باشید. بیش از یک دهه قبل، شهردار برلین، این کشور را “فقیر اما جذاب” نامگذای کرد تا یک نوع خلاقیت برای معرفی شهر خود به کار ببرد. ولی امروزه برلین یک مرکز پر جنب و جوش، با معماری پیشرفته، یادآور تیزهوشی های تاریخی قرن ۲۱ و دارای یک نگرش منحصر به فرد است. بدین ترتیب برلین یک مقصد عالی برای کسانی است که به دنبال سرمایه گذاری اروپایی هستند. و همچنین یک مقصد بینظیر برای کسانی که قصد انتخاب تور اروپا را دارند.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش پایانی، آلمان و لتونی (1)

در بازدید از شهر برلین تماشای دو مجموعه هنری بزرگ شهر را از دست ندهید. گالری Berlinische شامل نشانه هایی از جنبشهای هنری قرن بیستم مانند Sepsis Berlin، Expressionism و Dada . و Sammlung Boros که مجموعه ی خصوصی منحصر به فردی از هنرهای معاصر ستاره های بین المللی مانند Olafur Eliasson و Ai Weiwei در یک پناهگاه سابق نازی ها را به نمایش می گذارد. در این متن تنها به گوشه ای از دلایل انتخاب آلمان برای تور اروپا اشاره کردیم. بی شک تمامی دلایل انتخاب آلمان برای سفر تور اروپا در یک مقاله نمی گنجد!

۱۰٫ ریگا، لتونی

ریگا بزرگترین پایتخت از ۳ پایتخت بالتیک است. ریگا ترکیبی عجیب و غریب از گوتیک، ساختمان های مدرن، بلوک های مسکن شوروی، رستوران های جدید و شب زنده داری است. اگر تاکنون به لتونی به عنوان یک مقصدبرای تور اروپا فکر نکرده اید به شما پیشنهاد می کنی در این مورد بیشتر تحقیق کنید.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش پایانی، آلمان و لتونی (2)

در قلب تاریخی ریگا، یک شهر قدیمی قرار دارد که میراث جهانی یونسکو است. از بالای کلیسای سنت پیتر، بلندترین کلیسا در شهر می توانید به رودخانه ریگا و رودخانه Daugava دید داشته باشید. تماشای خانه Blackheads، می تواند یکی از بخش های سفر شما باشد. همچنین می توانید سالن های بزرگ آن را با کپی دقیق از مبلمان قرن ۱۹th طراحی شده است تماشا کنید.

در اطراف مرکز شهر، شما می توانید از ساختمان چشم نواز آژاوک نو در خیابان آلبرتا دیدن کنید، بنای آزادی را مشاهده کنید، و در بازار مرکزی، در پنج انبار سابق سمپلین قرار بگیرید، و از ماهی های دودی یا سبزیجات تازه ی مخصوص ریگا خرید کنید.

بهتر است بدانید کشور لتونی و شهر ریگا از مقاصد مهم مردم سراسر جهان برای تور اروپاست.

 

راه های ارتباطی ما: