۱۰ مقصد مهم تور اروپا. بخش پنجم، اسپانیا

 

جذابیت و خارق العاده بودن کشور اسپانیا بر کسی پوشیده نیست. کشور اسپانیا نه فقط برای ایرانیان که برای تمامی مردم دنیا جزء برترین مقصدها برای تور اروپا می باشد. جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا منحصر به یک زمینه ی خاص نیست .اسپانیا در تمامی زمینه هایی که یک کشور می تواند قابل توجه باشد، شما را راضی می کند. با روشاگشت همراه باشید تا با این کشور منحصر به فرد بیشتر آشنا شوید.

 

۸٫ بارسلونا، اسپانیا

شهر بارسلونا می تواند تنها دلیل انتخاب تور اروپا و سفر به اسپانیا باشد. پایتخت منطقه ی کاتالونیا، بارسلونا توسط گردشگران جهان به خاطر هنر و معماری معروف شده است. بارسلونا به دلیل در اختیار داشتن چندین اثر خیره کننده از معمار معروف آنتونی گائودی شهرت دارد.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش پنجم، اسپانیا (2)

با بازدید از Museu Nacional d’Art de Catalunya  که هنر کاتالان را از اوایل قرون وسطی تا اوایل قرن بیستم نشان می دهد می توانید در مورد این منطقه بیشتر بدانید. با پرداخت ۲ دلار، می توانید به پشت بام بروید و چشم انداز گسترده ای از خط افق شهر در مقابل دیدگان خود داشته باشید. همچنین فواره ی جادویی Montjuïc، که در روبروی پله ها تا چشم انداز بالای موزه قرار دارند را از بالای پشت بام می توانید تماشا کنید. اگر برای گذراندن تعطیلات خود تور اروپا را انتخاب کرده و به بارسلونا سفر می کنید تماشای فستیوال ها و جشن های خیابانی را از دست ندهید. این فستیوال های جذاب را در هیچ جای دیگر نمی توانید پیدا کنید!

 

در بخش های بعدی مقاله ی معرفی ۱۰ مقصد مهم تور اروپا به معرفی کشورهای آلمان و لتونی میپردازیم.

کارشناسان ما در روشاگشت پاسخگوی سوالات شما در ارتباط با تور اروپا خواهند بود. کافیست با ما تماس بگیرید.

 

 

راه های ارتباطی ما: