۱۰ مقصد مهم تور اروپا. بخش چهارم، پرتغال و مجارستان

 

در بخش چهارم معرفی ۱۰ مقصد مهم تور اروپا قصد معرفی دو کشور پرتغال و مجارستان را داریم. با ما همراه باشید.

۶٫ لیسبون، پرتغال

 

کشور پرتغال یکی از مهمترین کشورها در لیست مقاصد تور اروپا است. لیسبون، پایتخت پرتغال، یکی از شهرهای مورد علاقه ی من در جهان است. اگر از من بخواهند برای همیشه به لیسبون بروم، خوشحال خواهم شد. باورنکردنی است! در امتداد ساحل جنوب غربی این کشور، ترکیبی باورنکردنی از موزه ها، ساختمان های تاریخی، موسیقی و شب زنده داری، میدان ها و کافه ها برای تماشا وجود دارند. وقتی که اولین بار این شهر را ببینید عاشق آن می شوید. خیابانهای پر پیچ و خم که در گوشه گوشه ی آن مردم محلی ایستاده اند را فقط در لیسبون می بینید. لیسبون شهری پرنشاط و دلفریب است که عاشق آن شدن کار سختی نیست. چند روز بیشتر برای ماندن و لذت بردن از این شهر به خودتان فرصت بدهید. جذابیت های کشور پرتغال و شهر لیسبون را در نه در شهر خودتان و نه در هیچ جای دیگر دنیا نخواهید دید. بی دلیل نیست که کشور پرتغال یکی از مهمترین مقصدهای گردشگری سراسر دنیاست و در صدر لیست کشورهای تور اروپا قرار دارد. برای گردش در شهر لیسبون می توانید از محله ی Bele شروع کنید. Mosteiro dos Jerónimos و Torre de Belém دو جاذبه ی گردشگری ثبت شده در یونسکو هستند. غروب آفتاب در عصرهای کشور پرتغال نیز بسیار تماشایی است.

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش چهارم، پرتغال و مجارستان

فراموش نکنید که سوار بر تراموا کلاسیک شماره ۲۸ در لیسبون شوید. با اتومبیل های زرد متولد شده از دهه ۱۹۳۰، مسیر از طریق قدیمی ترین منطقه شهر آلفتا عبور می کند و شما قبل از پایان دادن به Baselica Estrela به سمت کلیسای جامائیکا و سانتا لووزیا می روید. شاید پیش از این کشور پرتغال جزء مقصدهای شما برای تور اروپا نبوده است. ما به شما پیشنهاد می کنیم از کنار این کشور خاص ساده نگذرید. چرا که می تواند بهترین انتخاب برای سفر تور اروپای شما باشد.

 

۷٫ بوداپست، مجارستان

 

10 مقصد مهم تور اروپا. بخش چهارم، پرتغال و مجارستان (2)

مجارستان کشوری که برای بسیاری از ایرانی ها ناشناخته است و جزء مقاصد تور اروپا قرار نمی گیرد. در حالی که یکی از کشورهای مهم لیست تور اروپا در سراسر جهان است. بوداپست در طول روزهای شکوه امپراتوری اتریش-مجارستان سلطنت کرده است، اما این شهر حتی امروز نیز دارای فضایی پر جنب و جوش است. در بوداپست می توانید یک ویو عالی از نقاط خوب داشته باشید. ببرای بهتر دیدن خط افقی شهر و ساختمان مجلس معروف به Fisherman’s Bastion بروید. شما می توانید استرس سفر را با سفر به حمام Szechenyi و استخر لوکس حرارتی اسپا که گفته می شود دارای خاصیت شفا، با استفاده از کلسیم، منیزیم و کربنات هیدروژن موجود در آب است. اگر در سفر تور اروپا به مجارستان سفر کردید فراموش نکنید وقت خالی برای بازدید از تالارهای بازار مرکزی جهت تهیه ی سوغاتی های خود در نظر بگیرید. به ویژه اگر به دنبال خرید پاپریکای مجارستانی هستید. با انتخاب مجارستان و شهر بوداپست می توانید یک سفر تور اروپای به یاد ماندنی و ویژه داشته باشید.

 

در بخش های بعدی معرفی مقاصد مهم تور اروپا با ما همراه باشید تا دیگر کشورها را با هم بیشتر بشناسیم.

راه های ارتباطی ما: