۱۱ طعم شیرین در تور اروپا

 

چشیدن طعم ها همیشه یک بخش جذاب از سفر کردن است. اگر تور اروپا را انتخاب کرده اید حتما لازم است پیش از آن اطلاعات کلی درمورد خوردنی ها و طعم ها در اختیار داشته باشید. قاره ی اروپا پر از طعم های مختلف و جذاب است. شیرینی های محلی و خوراکی های شیرین باعث جذابیت دو چندان طعم های اروپایی شده است.

شما ممکن است در مورد شکلات بلژیکی و ژلاتو ایتالیایی چیزهایی شنیده باشید. اما این فقط آغاز طعم های شیرین در اروپا است. با روشاگشت همراه باشید تا ۱۱ طعم شیرین در تور اروپا را به شما معرفی کند.

 

۱- حلقه عسلی

حلقه ی عسلی یا “رینگ هانی” یک خوراکی بسیار جذاب و شیرین است. سابقه ی این دسر به قرن ۱۵ می رسد و با نوشیدنی یا چای کامل می شود.

 

11 طعم شیرین در تور اروپا 1

۲-عسل بلغاری

دمای متوسط و طبیعی بلغارستان و پوشش گیاهی سرسبز،موجب شده است این کشور برای تولید عسل مناسب باشد. بنابراین، تصادفی نیست که عسل بلغاری یکی از بهترین عسل ها در جهان شمرده می شود. عسل بلغاری برای خوردن با یک تکه نان به اندازه کافی شیرین است.

 

۳- کانبلولار (نان دارچینی)

در سوئد، نان دارچینی به نام کانبلولار شناخته می شود. این شیرینی های خوش طعم را در کافه های سوئدی پیدا می کنید. به هر جای کشور سوئد که برای صرف صبحانه بروید حتما کانبولار را در منو پیدا می کنید. اگر تور اروپا را به مقصد سوئد انتخاب کرده اید این صبحانه را فراموش نکنید.

 

11 طعم شیرین در تور اروپا 3

۴- سملور

یکی از محبوب ترین شیرینی های اروپایی یک نوع کرم به نام سملور است. در سوئد، این نوع رول های شیرینی پر از ترکیب شیر و بادام هستند و مردم محلی اغلب آنها را با قهوه یا چای میخورند. اگر تور اروپا را انتخاب کرده اید و به سوئد سفر می کنید یک بعدازظهر را با مردم محلی بگذرانید و این طعم خاص را امتحان کنید.

 

11 طعم شیرین در تور اروپا 4

۵- شکلات بلژیکی

در بلژیک، شکلات فقط یک خوراکی مورد علاقه نیست، بلکه بخشی از فرهنگ است. سابقه ی شکلات بلژیکی به قرن هفدهم می رسد و یکی از شیک ترین و خوش طعم ترین شکلات های جهان است. گذراندن تور اروپا یعنی چشیدن همه ی طعم های خوب. فراموش نکنید طعم ها بخش مهمی از سفر هستند.

 

11 طعم شیرین در تور اروپا 5

۶- وافل لیژ

انواع کلوچه ها در سراسر بلژیک فراوان هستند اما وافل لیژ یک گنجینه شیرین است. دستور آماده سازی این وافل یک فرایند خسته کننده از ترکیب نوع خاصی از شکر با بقیه مواد است، اما نتیجه آن بسیار کامل و لذتبخش است.

 

۷- امپراتور شارمن

شیرینی مورد علاقه امپراتور فرانتس جوزف اکنون نام او را یدک می کشد. امپراتور شارمن یک ظرف شیرینی است که امپراتور اتریش اغلب آن را به همراه گوشت گاو می خورد. امروزه این شیرینی به عنوان یک دسر و یا حتی به عنوان یک وعده ی کامل غذایی خورده می شود. شاید برای انتخاب تور اروپا دو دلیل داشته اید یکی آشنایی با تاریخ و دیگری چشیدن طعم های اروپایی. این شیرینی برای شما ساخته شده است.

 

11 طعم شیرین در تور اروپا 7

۸- کیک شکلاتی

کیک شکلاتی ممکن است در سراسر جهان یافت شود، اما در اتریش کامل ترین و خوش طعم ترین آن را پیدا می کنید. این کیک دارای چند لایه است و در پایان با شکلات تیره پوشانده می شود. کیک شکلاتی محبوب ترین دسر در وین است.

 

۹- پاستیل دناتا

شیرینی های پرتغالی شامل کمی از همه چیز هستند. اما پاستیل دناتا ممکن است بهترین شیرینی این کشور باشد. این شیرینی یک کیک سبک است که با یک کرم صاف و سبک پوشانده می شود. با یک فنجان قهوه برای صرف یک صبحانه پرتغالی، یک پاستل دناتاتا اضافه کنید. کشور پرتغال جذابیت های فراوانی دارد و به همین دلیل یکی از مهمترین مقاصد تور اروپا است. باید طعم های جذاب را نیز به این لیست اضافه کرد.

 

11 طعم شیرین در تور اروپا 9

۱۰- کیک ویلز

کیک ویلز،متعلق به اقوام پادشاهی بریتانیا است. این شیرینی های مدور با کشمش پر شده و به عنوان یک دسر کامل برای بعد از ظهر عالی هستند. کیک ویلز می تواند گرم یا سرد باشد، اما همیشه باید همراه با یک فنجان چای میل شود.

 

11 طعم شیرین در تور اروپا 10

۱۱- ژلاتو

ژلاتو محبوب ایتالیایی نسخه کم چرب بستنی آمریکایی است. ژلاتو نه تنها یکی از قدیمی ترین شیرینی های اروپا است، بلکه یکی از خلاقانه ترین آن هاست. باطعم های جذاب و منحصر به فرد باید مطمئن باشید که برای روزهای گرم یک طعم دلخواه خواهید یافت. ایتالیا یکی از کشورهایی است که بیشترین گردشگر تور اروپا را به خود جذب می کند. به همین سبب ژلاتو به یک دسر محبوب جهانی تبدیل شده است.

11 طعم شیرین در تور اروپا 11

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: