۱۲ مکان رمانتیک در تور اروپا

 

به طور طبیعی کلمه ی عاشقانه همراه با اروپا به ذهن می رسد. با توجه به جذابیت های رمانتیک اروپا عجیب نیست که تور اروپا یکی از بهترین راه ها برای رفتن به جاهای رمانتیک است. از جاذبه های محبوب مانند برج ایفل به نقاط کمتر شناخته شده مانند آبشارها در ایسلند، ما برای شما فهرستی از بهترین مقاصد رمانتیک تور اروپا آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

 

۱-مونساراز، پرتغال

 

استراحت در بالای تپه های پرتغال در یک شهر قرون وسطایی بسیار لذتبخش به نظر می رسد. خانه های سفید قدیمی شهر و سقف های قرمز روستایی یک محیط عاشقانه بی نظیر ایجاد می کنند. با توجه به موقعیت منحصر به فرد این شهر، برخی از بهترین چشم اندازهای اروپایی را میتوان تجربه کرد. برای تجربه ی این چشم اندازهای رویایی کافیست تور اروپا را انتخاب کنید.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا پرتغال

۲-بوداپست، مجارستان

با توجه به مکان های عاشقانه ی بسیار زیاد در تور اروپا انتخاب مکان موردنظر سخت به نظر می رسد. اما یک سفر دریایی به شما اجازه می دهد که از چندین مکان در یک سفر لذت ببرید. در کنار سواحل رود دانوب از بوداپست تا بخارست به شت و گذار بپردازید و در مقابل شهرهای جادویی اروپا قرار بگیرید.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا بوداپست

۳-گزو، مالت

گزو یک جزیره کوچک در ساحل مالت و پر از زیبایی طبیعی است. به عنوان خانه ی کالیپسو در ادیسه ی هومر، این جزیره هزاران سال به عنوان یک مکان آرام مورد توجه قرار گرفته است. امروزه، این جزیره تبدیل به مکانی با سواحل آرام، آب های روشن و هتل های لوکس شده است.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا مالت

۴-موزه Kunsthistorisches، وین، اتریش

موزه Kunsthistorisches در وین، اتریش، یک ساختمان بزرگ پر از هنرهای برتر جهان است. درون این موزه ترکیبی از معماری شگفت آور و جزئیات پیچیده ی هنری است. محوطه ی خارجی موزه با پوشش سرسبز فضای مناسبی برای یک پیک نیک عاشقانه فراهم می کند. اگر تور اروپا را به قصد داشتن روزهای عاشقانه انتخاب کرده اید اتریش میتواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا اتریش

۵-توسکانی، ایتالیا

 

در تور اروپا هیچ مقصدی رمانتیک تر از ایتالیا نیست. و بهر از آن، سف به توسکانی است. تپه های حومه ی شهر توسکانی همیشه پر از انگورهای درشت و رسیده است. بنابراین همیشه نوشیدنی خوب برای مهمانی ها فراهم است. توسکانی، یک مکان آرام، الهام بخش و فراموش نشدنی است.

12 مکان رمانتیک در تور اروپا توسکانی

۶-ایا، سانتورینی، یونان

 

جزایر سیکلاد در یونان یکی از گزینه های گشت و گذار عاشقانه در اروپاست. مسلما عاشقانه ترین نقطه ی این مجموعه جزیره سانتورینی است. گفته می شود که این جزیره محل اصلی آتلانتیس بوده است. اما هیچ بعید نیست که این موضوع یکی از رویاپردازی های عاشقانه ی یونانی باشد!

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا یونان

۷- آلپ، سوئیس

سوئیس برای گشت های عاشقانه بیشتر از هر چیزی اسکی در آلپ را پیشنهاد می دهد. ماجراجویی در فضای باز و چشم اندازهای خیره کننده ی آلپ می تواند بسیار جذاب باشد. از شهر عجیب و غریب Sillio Soglio در دامنه تا بالای کوه ریگی، حتما مکان هایی زیبا و عاشقانه برای ثبت خاطرات خواهید یافت.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا آلپ

۸- Dettifoss، ایسلند

ایسلند با چشم اندازهای سرسبز، دریاچه های زلال و کوه های سر به فلک کشیده برای شما خاطره می سازد. اما احتمالا آبشارها شگفت انگیزترین مکان های ایسلند برای یک سفر عاشقانه باشند. شما زیباترین آبشار اروپا، Dettifoss را در شمال ایسلند پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید آبشارهای کوچکتر را در سراسر حومه ی ایسلند تماشا کنید.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا ایسلند

۹- بروژ، بلژیک

بروژ بلژیک، یکی از اسرارآمیزترین مکان ها برای دیدارهای عاشقانه در تور اروپا است. این شهر پر از جلوه های بلژیک قدیمی  در کنار بلژیک مدرن است و این ویژگی می تواند برای زوج ها ایده آل باشد. فراموش نکنید که می توانید بهترین طعم دسرهای شکلاتی را در بلژیک بچشید.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا بلژیک

۱۰- Pont de l’Archevêché در پاریس، فرانسه

Pont de l Archevêché باریک ترین پل در پاریس است و از رودخانه سن در قلب شهر عبور می کند. همچنین این پل به عنوان پل قفل عشق شناخته می شود. در این محل مردم محلی و بازدید کنندگان قفل عشق خود را به پل اضافه می کنند. در مجموع، این پل یکی از عاشقانه ترین مکان ها در سراسر اروپا است. اگر از ان دسته افرادی هستید که تور اروپا را برای گذراندن ماه عسل انتخاب کرده اید شاید پاریس بهترین انتخاب برای شما باشد.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا پاریس

۱۱- برج ایفل، فرانسه

هر زوجی که می خواهند لحظات رمانتیک و عاشقانه برای خود رقم بزنند قطعا در فرانسه توافق خواهند داشت. برج ایفل در قلب این مکان عاشقانه قرار دارد. برای پیاده روی می توانید به محوطه ی سرسبز اطراف برج بروید. شما حتی می توانید برای صرف عصرانه یا شام به رستوران های برج ایفل با بهترین منظره های پاریس بروید. برای رقم زدن لحظه های عاشقانه در تور اروپا، برج ایفل می تواند بهترین گزینه باشد.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا ایفل

۱۲ قلعه Trakošćan، کرواسی

قلعه Trakošćan یکی از قدیمی ترین و منحصر به فرد ترین مکان ها در تمام کرواسی است. در اطراف قلعه میتوانید بهترین مسیر پیاده روی را با درختان و دریاچه ها تجربه کنید.

 

12 مکان رمانتیک در تور اروپا کرواسی

برای مشاره با کارشناسان تور اروپا کافیست با ما تماس بگیرید.

 

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: