سوئیس کشوری است که به جاذبه های بی همتای خود می بالد که در این جا به چند مورد از این مواد اشاره خواهیم کرد:

۱-آپنزل (Appenzell): این مکان مناسبی برای عاشقان طبیعت بوده که با کوه پایه های آلپ احاطه شده است. مسیرهای پیاده روی زیادی در این منطقه وجود دارد که میتوان از زیبای های آن لذت ببرید. ولی اگر علاقه ای به پیاده روی ندارید میتوانید با استفاده از ماشین های کابلی به قله های بلند اطراف بروید.با تور اروپا از این زیبای ها نهایت لذت را برده و سفری به یاد ماندنی را برای خود رقم زنید.

4 جای دیدنی سوئیس

۲-گریند لوالد:شهر کوهستانی گریند لوالد بزرگترین شهر اسکی در سوئیس است که در هر دو فصل تابستان و زمستان گردشگران خاص خود را دارد. در تابستان گردشگران برای لذت از این طبیعت زیبا و کوه نوردی، روانه گریند لوالد میشوند ولی در زمستان برای اسکی سواری. با تور اروپا در هر زمان از سال که به اروپا سفر کنید، ترتیب همه کارها برای بازدید از اماکن گوناگون برای شما داده خواهد شد.

4 جای دیدنی سوئیس

۳- آبشار راین: این آبشار بزرگترین آبشار در اروپا است. در هنگام رفتن به آبشار زیبا از زمین بازی کودکان ، موزه تاریخی و … آن نیز دیدن فرمایید.

4 جای دیدنی سوئیس

۴- لوسرن: شهر زیبای لوسرن در مرکز سوئیس واقع شده است. گردشگرانی که به این شهر زیبا سفر کرده اند از تک تک منظره های این شهر خاطره های به یاد ماندنی را برای خود ساخته اند.

4 جای دیدنی سوئیس

با تور اروپا از هر مکانی که دوست دارید دیدن فرمایید و مطمئن باشید، در کنار پرسنل روشا گشت بیشتر از هر زمان دیگر به شما خوش خواهد گذشت.

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: