۴ موزه ی برتر خودرو در آلمان

 

سفر کردن به خودی خود جذاب است .اگر بتوان در خلال سفر از جاهایی بازدید کرد که در کشور مبدا وجود ندارد این جذابیت دوچندان می شود .

قاره ی اروپا با پیشرفت چشمگیر در صنایع گوناگون توانسته است توریست های بسیاری از سراسر جهان به سمت خود جذب کند .انتخاب تور اروپا تمامی این جذابیت ها را به شما تقدیم می کند .صنعت خودروسازی نیز یکی از صنایع مهم و پیشرفته در اروپا سات و مدیران شرکت های مهم خودروسازی با طراحی موزه های خاص خود این پیشرفت و برتری را به رخ جهانیان می کشانند .در این نوشتار به ۴ موزه ی برتر خودرو در آلمان میپردازیم .کشور آلمان یکی از مهمترین مقاصد پس از انتخاب تور اروپا است .با ما همراه باشید :

۱- موزه پورشه (Porsche)

موزه پورشه در شهر اشتوتگارت قرار دارد و یکی از مهمترین مقاصد توریست هایی است که علاقمند به انواع اتومبیل و به خصوص اتومبیل های جذاب هستند .
در موزه ی پورشه واقع در اشتوتگارت آلمان میتوان روند ایجاد و پیشرفت خودروهای پورشه از ابتدا تاکنون را مشاهده کرد .

4 موزه ی برتر خودرو در آلمان

۲- موزه ب.ام.دبلیو (BMW)

شهر مونیخ آلمان میزبان این موزه ی شگفت انگیز است .اگر تنها اندکی از دنیای خودروها اطلاع داشته باشید به خوبی میدانید که که بی.ام.دبلیو یک برند مطرح و مطمئن در دنیای خودروسازی است .مدیران این شرکت با ساخت این موزه در شهر مونیخ روند کاری و نمونه های محصولات خود را با افتخار به علاقمندان نمایش می دهند .

 

4 موزه ی برتر خودرو در آلمان (2)

۳-موزه مرسدس بنز

مرسدس بنز در دنیای خودرو نیازی به تعریف و معرفی ندارد .بیش از صدسال است که خودروهای مرسدس بنز تولید می شوند و توانسته اند جزو بهترین ها و در بسیاری موارد بهترین باشند .
موزه مرسدس بنز نیز مانند موزه ی پورشه در شهر اشتوتگارت قرار دارد .بسیاری از گردشگران پس از انتخاب تور اروپا و رفتن به کشور آلمان حتما از موزه ی تماشایی مرسدس بنز دیدن می کنند .

 

4 موزه ی برتر خودرو در آلمان (3)

۴-موزه آئودی (Audi)

شرکت آئودی یکی از کمپانی های مطرح خودروسازی در دنیاست .این موزه ی وسیع قصد داشته است بازدیدکنندگان را با جنبه های گوناگون صنعت خودروسازی آشنا کند .
تور اروپا این امکان را به شما میدهد که با انتخاب کشورهای اروپایی از جمله آلمان بتوانید بازدید از موزه های خودرو را در برنامه سفر خود بگنجانید .

 

4 موزه ی برتر خودرو در آلمان (4)

موزه های مهم خودرو در آلمان تنها به ۴ موردی که به آن اشاره کردیم محدود نمی شود .چندیدن موزه ی کلی برای آشنایی با انواع خودرو و همچنین برندهای دیگر نیز در این کشور وجود دارند که با انتخاب تور اروپا و سفر به آلمان از دیدن آنها به وجد می آیید .

روشاگشت پاسخگوی تمامی سوالات شما در ارتباط با تور اروپاست .با ما تماس بگیرید .

 

راه های ارتباطی ما: