5 دلیل سفر به اسپانیا در تور اروپا

 

تور اروپا همیشه دارای جذابیت های خاص برای توریست ها بوده است . اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تور اروپا را برگزیده اید با ما همراه باشید تا 5 دلیل سفر به اسپانیا در تور اروپا را با هم مرور کنیم :

 

5 دلیل سفر به اسپانیا در تور اروپا

1- کاسا میلا

خانه ای عجیب و رمز آلود که یکی از شاهکارهای معمار معروف “گائودی” است .فرم های عجیب و انتزاعی به کار برده شده در این بنا ،آن را به یکی از بناهای شاخص توریستی تبدیل کرده است که میتواند یکی از مقصدهای تور اروپا باشد .

 

2- پارک مون جوییک

پارک مون جوییک یکی از جذابیت های بینظیر اسپانیا است .طبیعت زیبا و مثال زدنی ،گالری ها ،موزه ها ،مجسمه ها و نقاشی های موجود در این پارک میتوانند ساعت ها شما را سرگرم کنند .اگر تور اروپا را انتخاب کرده اید این پارک فوق العاده را در برنامه ی سفر خود داشته باشید .

 

3- غار آلتامیرا

غار آلتامیرا از دیدنی های عجیب اسپانیا است که نقاشی های دیواری اش از عصر حجر به جا مانده است .اگر تور اروپا را برای سفر برگزیده اید غار آلتامیرا را از دست ندهید .

 

4- سان سباستین

شهر زیبای ساحلی که جذابیت های متنوعی از قبیل زمینهای شنی مناسب برای حمام آفتاب دارد .همچنین استفاده از ورزشهای متنوع آبی در این شهر می تواند برای علاقمندان به این نوع ورزشها جالب توجه باشد .در سفر تور اروپا حتما بازدید این شهر زیبا را در نظر داشته باشید .

 

5- جزایر قناری

جزایر قناری مجموعه ای از هفت جزیره در اقیانوس اطلس هستند که هر ساله بسیاری از مردم دنیا را به سمت خود می کشانند .سواحل بینظیر ،کوه آتشفشانی و بناهای تاریخی تنها گوشه ای از زیبایی های این جزایر هستند . جزایر قناری این جذابیت را دارند که تنها هدف انتخاب تور اروپا باشند .

 

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی تور اروپا با گروه روشا گشت تماس حاصل نمایید .

 

راه های ارتباطی ما: