5 راه شگفت انگیز برای دیدن اسپانیا

 

اسپانیا با جذابیت های متعدد توانسته است یکی از مهمترین مقاصد تور اروپا باشد. معمولا جاذبه های گردشگری معروف اسپانیا برای معرفی این کشور بیان می شوند. ولی در این نوشتار قصد داریم 5 راه شگفت انگیز برای دیدن اسپانیا را به شما معرفی کنیم. اگر قصد انتخاب تور اروپا را برای تعطیلات خود دارید شاید بدتان نیاید که به سراغ راههای دیگری برای دیدن اسپانیا بروید.

 

1.اندلس با راه آهن

 

تورهای شهرهای بزرگ اندلس با استفاده از قطارهای سریع و مدرن که از چشم انداز های جادویی بی نظیر زیتون، مه عمیق و زمین های آفتابگردان عبور می کنند می توانند انتخاب خوبی باشند. اگر پس از انتخاب تور اروپا می خواهید به اسپانیا سفر کنید می توانید سفر خود را از سویا آغاز کنید. با استفاده از تله کابین های تپاس، تاریخ رومی، عربی و مسیحی منطقه را از طریق معماری شگفت انگیز آن، تماشا کنید. بعد از گذراندن یک روز جذاب در جرز، به گرانادا بروید تا الحمبرا را ببینید و در قسمت های سفید پوستان شهر قدیمی کوردوبا سفر خود را به پایان برسانید. برای بازدید از مادرید و بارسلونا نیز باید زمانی را در نظر بگیرید.

 

5 راه شگفت انگیز برای دیدن اسپانیا (6)

2. هنر و آشپزی والنسیا را تجربه کنید

 

شاید برای تور اروپا سفر به اسپانیا والنسیا را جزء برنامه ی خود قرار نداده باشید. Gijs van Hensbergen نویسنده، متخصص برجسته ی هنر، معماری و غذای اسپانیا، اسفر خود را از طریق منطقه والنسیا در ساحل شرقی آغاز می کند. در شهر والنسیا، شما یک کارگاه آشپزی با Ricard Camarena سرآشپز میشلین خواهید داشت و فرصتی برای دیدن هنر و علوم شگفت انگیز سانتیاگو کالاتراوا خواهید داشت. از کارخانه های وینیز در تپه ها بازدید کنید و غذاهای کویکو داکوستا را در رستوران میشلین تجربه کنید. چشیدن طعم غذاهای دیگر کشورها یکی از جذابترین بخش های تور اروپاست. بدین ترتیب سفر به والنسیا می تواند یک تجربه ی لذتبخش باشد.

 

5 راه شگفت انگیز برای دیدن اسپانیا (1)

3. ماجراجویی خانوادگی در پیرنه

 

اگر تور اروپا را برای یک سفر خانوادگی انتخاب کرده اید مطمئن باشید بچه های شما در طول تعطیلات در پیرنه، هرگز نخواهند گفت که خسته شده ایم! ماندن هتل در Benasque، در یک شهر زیبای احاطه شده با دریاچه ها، جنگل ها، یخچال ها و رودخانه ها می تواند تعطیلاتی دلپذیر برای کودکان شما ایجاد کند.تور پیاده روی هدایت شده در Besurta آغاز می شود، بعد از طی یک مسیر مسطح می توانید توقف کنید و آبشار معروف Forau d’Aigualluts و قله آنتو، بالاترین کوه در پیرنه را تماشا کنید.

 

5 راه شگفت انگیز برای دیدن اسپانیا (7)

4. دوچرخه سواری روستایی در Majorca و Ibiza

 

با تور دوچرخه سواری در جاده های ساحلی Majorca and Ibiza، از دیدن قلعه های قرون وسطایی و روستاهای تماشایی مسیر تور لذت ببرید. با پدال زدن میتوانید مناظر متنوع، شامل کوه های سرسبز Majorca را تماشا کنید و به سواحل پوشیده از ماسه ی سفید در Formentera برسید. اگر تور اروپا را برای دیدن طبیعت بکر اروپا انتخاب کرده اید از این پیشنهاد پشیمان نخواهید شد.

 

5 راه شگفت انگیز برای دیدن اسپانیا (3)

5. ردپای دون کیشوت

اروپایی ها در زمینه ی ادبیات و فرهنگ و هنر دارای پیشینه ی جالب توجهی هستند. بسیاری افراد تور اروپا را برای لمس کردن این پیشینه انتخاب می کنند. 400 سال از مرگ میگل سروانتس، نویسنده حماسه دون کیشوت، که در منطقه وسیعی از کستیله لامنچا قرار دارد، می گذرد. مارول در آسیاب های بادی معروف رمان را حتما به یاد دارید. این آسیاب های بادی در قلعه ی Belmonte واقع شده اند. اگر این رمان را خوانده باشید و به آن علاقمند باشید، دیدن این منطقه برای شما بسیار جذاب خواهد بود. دیگر موارد قابل توجه شامل بازدید از کاخ سلطنتی آران جوز و باغ های آن همچنین صرف ناهار در یک رستوران در غار باستانی، در کنار آسیاب های بادی است.

 

5 راه شگفت انگیز برای دیدن اسپانیا (5)

راه های ارتباطی ما: