۵ مرکز خرید مونیخ

 

یکی از مقصدهای همیشگی سفر به خصوص برای خانم ها بازدید از مراکز خرید است .
کشور آلمان با پیشرفت در صنعت گردشگری توانسته تمام نیازهای توریست ها را برآورده کند .یکی از این نیازها همین مراکز خرید هستند .
اگر مسافر تور اروپا هستید بهتر است بدانید تمامی شهرهای کشور آلمان دارای مراکز خرید بزرگ و بینظیر هستند .برندهای برتر روز دنیا در زمینه ی مد و زیبایی در این مراکز خرید فعالیت می کنند .
در این مطلب ۵ مرکز خرید مونیخ را به شما عزیزان معرفی می کنیم .

۱- مرکز خرید جی جی مایر (JG Mayer)
فعالیت عمده ی مرکز خرید جی جی مایر در زمینه ی پوشاک لباس است .برندهای معتبر دنیا در این مرکز خرید فعالیت دارند .هرساله این گردشگران زیادی بازدید از این مرکز خرید را در برنامه ی تور اروپا و سفر به آلمان می گنجانند .

 

5 مرکز خرید مونیخ تور اروپا

۲- مرکز خرید (RENE LEZARD)
مرکز خرید رنه لزارد در یکی از بهترین نقاط شهر مونیخ قرار دارد .میتوان گفت تمامی برندهای معتبر دنیا در زمینه ی پوشاک در این مرکز خرید حضور دارند .معماری خاص و جذاب مرکز خرید رنه لزارد میتواند به تنهایی هدف بازدید از این مجموعه باشد .

 

5 مرکز خرید مونیخ تور اروپا (2)

۳- مرکز خرید پیتر ووت
یکی از جذابیت های شهر مونیخ عتیقه جات و وسایل هنری هستند .مرکز خرید پیتر ووت یکی از بهترین مراکز در این زمینه است .وقتی وارد مرکز خرید پیتر ووت می شوید با دنیایی از آثار هنری تاریخی و عتیقه جات روبرو می شوید که چشم هر بیننده ای را خیره می کنند .

 

5 مرکز خرید مونیخ تور اروپا (2)

۴- مرکز خرید OLYMPIA
شاید به جرات بتوان گفت مرکز خرید المپیک بزرگترین مرکز خرید مونیخ است .اگر با خانواده به مرکز خرید المپیک بروید دست خالی بر نمی گردید .پوشاک زنانه ،مردانه و بچگانه از بهترین برندهای دنیا در این مرکز خرید موجود هستند .معماری خاص این ساختمان توریست های بسیاری را به خود جذب می کند .

 

5 مرکز خرید مونیخ تور اروپا (3)

۵-مرکز خرید KARSTADT
مرکز خرید یا در واقع فروشگاه ورزشی کرستدت یک فروشگاه فوق العاده برای علاقمندان به ورزش است .برندهای مطرح ورزشی دنیا مانند نایک و آدیداس در این فروشگاه شعبه های فعال دارند .
محصولات این فروشگاه تنها منحصر به رشته های خاص نیست .از فوتبال و والیبال و بازی های تیمی گرفته تا ورزش های آبی ،کوهنوردی،یخی و… همگی در این فروشگاه عظیم سهم دارند .اگر علاقمند به ورزش هستید ،اگر برای تعطیلات خود تور اروپا را برگزیده اید و اگر به مونیخ سفر کرده اید این فروشگاه را از دست ندهید .

 

مشاوران ما در آژانس روشاگشت پاسخگوی سوالات شما در ارتباط با تور اروپا هستند .

راه های ارتباطی ما: