۵ مکان دیدنی پاریس

 

5 مکان دیدنی پاریس

 

اگر بخواهیم مکان های دیدنی پاریس را برشمریم قطعا باید ساعت ها در این مورد صحبت کنیم .در این نوشته تنها ۵ مکان دیدنی پاریس را بر می شمریم تا در تور اروپا حتما این مکان ها را در به یاد داشته باشید .در پایان متوجه خواهید شد که چرا پاریس همیشه یکی از اولین انتخاب ها برای تور اروپا هست .

۱- برج ایفل
حتی اگر درباره ی پاریس اطلاعاتی ندارید محال است که اسم این شهر را بشنوید و برج ایفل را در ذهنتان تصور نکنید .این شاهکار که توسط ((گوستاو ایفل )) ساخته شد تبدیل به نماد پاریس و فرانسه شده است .بسیاری از مردم تنها برای دیدن برج ایفل ،تور اروپا را انتخاب و به پاریس سفر می کنند .

۲- کاخ ورسای
حتما نام معاهده ی ورسای را شنیده اید .اگر کنجکاو هستید که ارتباط این معاهده با کاخ ورسای را بفهمید بهتر است بدانید که کاخ ورسای محل عقد این معاهده بود و نتیجه ی این معاهده ،پایان جنگ جهانی اول بود .
کاخ ورسای در دهکده ی ورسای قرار دارد و شامل قسمت های مختلفی از جمله مجموعه کاخ های باشکوه ،سالن های متعدد ،تالارهای زیبا و … است .

۳- موزه لوور
حتی دیدن تصویر موزه ی لوور ،هر بیننده ای را به وجد می آورد .در تور اروپا یکی از مهمترین اهداف شما باید دیدن موزه ی لوور باشد .بازدید از اشیا شگفت انگیز درون موزه که هرکدام دارای یک پیشینه ی فوق العاده است از یک طرف ،و بنای منحصر به فرد موزه لوور از طرف دیگر باعث می شود نتوان از کنارش به سادگی گذشت .

۴- خیابان شانزه لیزه
خرید کردن می تواند یکی از اهداف تور اروپا باشد .خیابان شانزه لیزه یکی از مجلل ترین مراکز خرید در دنیاست .معروفترین برندهای لباس و کیف و کفش در خیابان شانزه لیزه قرار دارند .اگر از طرفدارن مد و فشن هستید بازدید خیابان شانزه لیزه را از دست ندهید .

۵- کلیسای نوتردام
بنایی باشکوه در قلب پاریس که تنها هدف بسیاری از توریست ها برای تور اروپا است .کلیسای نوتردام به سبک معماری گوتیک ساخته شده است و با ناقوس های عظیمش چشم هر بیننده ای را خیره می کند .جالب است بدانید ساخت این بنا دو قرن به طول انجامیده است .

 

5 مکان دیدنی پاریس (3)

 

برای اطلاعات و مشاوره در زمینه تور اروپا از طریق راههای ارتباطی با روشا گشت در تماس باشید .

راه های ارتباطی ما: