۵ میراث جهانی یونسکو که در تور اروپا باید ببینید

 

یکی از بخش های جذاب تور اروپا بازدید از مکان های تاریخی و منحصر به فرد جهانی است. مکان های ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو به خاطر داشتن اهمیت فرهنگی یا طبیعی در این فهرست ثبت شده اند. خوشبختانه، اروپا دارای بسیاری از مکان های ثبت شده در فهرست یونسکو است که منتظر کشف شدن توسط گردشگران هستند. از قلعه های باستانی تا شهرهای ساحلی جذاب، زیبایی های طبیعی و فرهنگی را در همه جای اروپا پیدا خواهید کرد. این گالری را که شامل ۵ میراث جهانی یونسکو می باشد ببینید و در سفر بعدی تور اروپا آنها را در برنامه ی سفر خود بگنجانید.

 

کارکاسون، فرانسه

اگر در سفر تور اروپا به فرانسه می روید بازدید از کارکاسون را فراموش نکنید. شهر کارکاسون فرانسه به عنوان یکی از قدیمی ترین سایت های ساخته ی دست انسان در اروپا،تا به امروز همچنان یکی از هیجان انگیزترین مکان ها باقی مانده است. اولین ساکنان شناخته شده در این منطقه را به قرن ششم نسبت می دهند. درحالی که دیوارهای سنگی این مکان در طی سال ها تبدیل به معبد شده اند ولی همیشه یکی از گنجینه های با ارزش فرانسه خواهند بود.

 

5 میراث جهانی یونسکو در تور اروپا

ایستگاه کلین شیدگ، سوئیس

بخش جذاب دیگری از تور اروپا که باعث جذب گردشگران تور اروپا می شود جاذبه های طبیعی است. از آنجایی که اروپا به قاره ی سبز معروف است، بسیاری افراد تنها برای دیدن این مناطق طبیعی تور اروپا را انتخاب می کنند. آلپ یکی از این جاذبه های طبیعی است. یونگفراو یکی از برجسته ترین نشانه های آلپ است و ارتفاع آن بیش از ۱۳،۰۰۰ فوت / ۳۴۵۴ متر است. در اغلب روزهای سال پوشانده از برف است و در این زمان است که به یکی از سخت ترین مسیرها برای صعود تبدیل می شود. آن زمان بود که یکی از سخت ترین صعود ها در اروپا بود. امروز یونگفراو به عنوان یک مقصد توریستی محبوب شمرده می شود.

 

5 میراث جهانی یونسکو در تور اروپا، آلپ

برگن، نروژ

شهر برگن نروژ یک نگاه منحصر به فرد به گذشته تاریخی این منطقه است. این منطقه حدود سال ۱۰۰۰ سال پیش ایجاد شده است و به طرز عجیبی، برخی از ساختمانهای اصلی آن امروز همچنان در حال استفاده هستند.

 

5 میراث جهانی یونسکو در تور اروپا نروژ

جاده غول پیکر، ایرلند شمالی

جاده غول پیکر واقع در ایرلند شمالی یکی از عجایب طبیعی است. فولکلور می گوید که ستون های زاویه دار و ساختار صخره ای صاف و هموار توسط یک غول که در این منطقه زندگی می کرده ساخته شده اند و به همین دلیل نام این منطقه را جاده ی غول پیکر گذاشته اند. اما امروز ثابت شده است که چشم انداز منحصر به فرد جاده ی غول پیکر، نتیجه یک فوران آتشفشانی از هزاران سال پیش است.

 

5 میراث جهانی یونسکو در تور اروپا جاده غول پیکر

ونیز، ایتالیا

احتمالا همه با ونیز ایتالیا آشنا هستند. ایتالیا در رتبه های اول مقاصد تور اروپا قرار دارد و ونیز نقش مهمی برای کسب این جایگاه بر عهده دارد. بد نیست بدانید این شهر در عین حال که یکی از شهرهای پرطرفدار تور اروپا است در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. ونیز، همچنین به عنوان شهر آب شناخته می شود، سابقه ی این شهر به قرن پنجم می رسد و مدت هاست که در ایتالیا نقشی فرهنگی دارد. رفت و آمد در ونیز تنها با قایق ممکن است. کل شهر به طرز شگفت انگیزی پوشیده از کانال ها، پل ها و ساختمان های تاریخی است.

 

5 میراث جهانی یونسکو در تور اروپا ونیز

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: